2733
2739
عنوان

سیسمونی خریدن مامانم😏

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اصل سیسمونی تخت و کمده. تخت کنار مادر اصلا به درد نمیخوره تا ۵ ماه خوبه دیگه غلت زدناش شروع میشه جاش کمه‌ تخت نوجوان بگیر من بچم ده ماه و نیمشه جدا میخوابه. به جای لباسای زیاد و کالسکه و روروئک و صندلی ماشین و کریر سرویس خواب بگزر وگرنه سیسمونیت ر چشم نمیاد

نمی خوام مامانم ۱۰۰۰ تومن خرج کنه بچه ها میدونم کمد خیلی واجبه منظورم اینه که کمدش دیگه خودمون بگیر ...

اره گلم همین کارو بکن اصلا هم ایرادی نداره بگو زشته مامانم این همه خرج کنه تو این گرونی 

کمد داری نخر، تخت کودک بگیر ، ۶۰۰ ایناست بسته به مدل و شهرت شاید ارزونترم گیرت بیاد؛ تا ۴و۵ سالگیش و بیشترم قابل استفادست؛ یه باکس ایستاره بگیر برای جای اسباب بازیاش 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
تا ۴ سالگیه تخت کنار مادر

ندیدم تا حالا

برو تخت ها رو ببین بزرگتر باشه و زمان بیشتری بتونی استفاده کنی بهتره من فکر میکنم

من اون زمان تخت نوزاد نوجوان گرفتم تخت نوزادی تا 7سالگی خوب بود بعدش پسر دومم استافده کرد و پسر اولم نوجوان

سته اخه گلم تخت کنار مادر جدا ست تخت و کمد تو اتاق خودش جدا هست 

میدونم عزیزم، منظورم اینه که دیگه وقتی یه تخت هست به دومی نیازی نیست. الان زود نیست واسه سیسمونی خریدن؟ من که هنوز هیچی نخریدم (تو خونواده ما هم رسم نیست مامانم سیسمونی بگیره  )

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
2706