2733
2734
عنوان

خانوما در چه حالین ناهار چ میزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 174 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده  بهت

یه داستان طولانیه 

و‌ از اونجایی که نی نی سایتیا متن طولانی نمیخونن تاپیک‌نمیزنم راجبش ولی شدید نیاز دارم یکی بهم مشاوره بده

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2728
گوشت بوقلمون گرفتم برا اولین بار میخوام درست کنم نمیدونم چی باهاش درست کنم و چجوری درس کنم نمیدونم چ ...

اگه رون ک مثل گوشت قرمز....من ابپز میکنم با چوب دارچین هل و پیاز..وفتی کاملا پخت کمی با روغن سرخش میکنم...بابرنج و خیار شور و گوجه و سیب زمینی سرخ کرده نووش جاان میکنیم

قسمت سینه سفید

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2738

بچه ها دیشب تو باشگاه زانوم پیچ خورد الان وقتی تکونش میدم زیر زانوم درد میکنه چیکار کنم بغیر از دکترکه بهتر بشه

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
من رب درست کردم از دیشب گذاشتم نصفه هاش خوابم اومد خاموش کردم دوباره یه ساعت پیش گذاشتم الانم آخراشه ...

هزاران لایک 👍خدا قوت خسته نباشی

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
گوشت بوقلمون گرفتم برا اولین بار میخوام درست کنم نمیدونم چی باهاش درست کنم و چجوری درس کنم نمیدونم چ ...

وای من عاشق گوشت بوقلمونم😋.میتونی هرغذایی که بامرغ میپختیو باهاش بپزی بخصوص مثل زرشک پلو بامرغ درستش کنی خیلی گوشتش ترد وخوشمزه اس.

2706