2737
2734
عنوان

وکیل هست اینجا درمورد پیام توهین امیز بمن مشاوره بده

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 20 پست

اگر تو اینستا دایرکت دادی شاید بشه دایرکتاتو حذف کنی ...پیامهای ارسالی رو لغو ارسال بزنی از چت دو طرفه پاک میشه؟

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
عالی نگران نباشید و کارتون و پیش ببرید در ضمن نمیتونن برعلیه شما برای اکاذیب هیچ اقدام یا شکایتی داش ...

منو تهدید نکردن که بهم تجاوز میکنن. ادعا کردن بمن تجاوز شده وتهدید میکنن این رو به خانواده همسرم میخان بگن

چت فقط بین منو شوهر این خانم رد و بدل شد و بیشتر حالت گله و شکایت بود که خانمش چرا بمن فحش میده ایشونم خودش تو این چت از دست خانمش و خواهر خانمش شاکی هست حالا این خانم ادعا داره من با همسز ایشون ارتباط دارم و میخام شوهرشونو از دستشون دربیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر تو اینستا دایرکت دادی شاید بشه دایرکتاتو حذف کنی ...پیامهای ارسالی رو لغو ارسال بزنی از چت دو طر ...

پاک کردم ولی اسکرین گرفته فحش ندادم فقط گفتم خواهر خانم شما خودش گندشو تا دیروز من جمع کردم یادش رفته چه کارای براش انجام دادم

شما اگر چتی که با اون آقا داشتید مشکلی براتون پیش نیاره از لحاظ شرعی ....ایشون و می تونید به جرم تهد ...

اگه خودش پیاماش رو تایید کنه و گردن بگیره؟ من میتونم پیامای تو اینستارو گردن نگیرم؟ 

2728