2733
2734

سلام چند وقت پیش بین پدرم با کسی درگیری بوجود اومده بود و دختر طرف بمن فحاشی کردبود من هم از طریق اینستا همسر این خانم رو پیدا کردم وباهاش چت کردم ازش خواستم همسرشون رو کنترل کنن ایشون خودش نوشته بود از دستش خسته شدم من هم از کارای که در حق اینخانم انجام دادم براش گفتم که من چند جا ابروش رو خریدم و خواهرش میخواسته چه بلاهای سرش بیاره ایشون هم خودش به خواهرزنش فحاشی کرد تو این چت

حالا این اقا رفتن گفتن که من باهاشون چت کردم و از من ویس صدا تصویر دارن. وهمسر ایشون به من پیامک های خیلی بدی میده حتی تهمت تجاوز بمن میزنه حالا قصد شکایت دارم. ولی نگرانم اون چت بین منو اون اقا که من درمورد گند کاریهای خواهرزنش گفتم و ایشون خودش تایید کرد هستم ایا اینا برامن مشکلی پیش ننیاره در ضمن یه مکالمه تلفنی ظبط شده هم دارم از طرف دختر عموی این خانم که بمن میگن این خانم چه حرفای پشت سر من همیشه میزدن این ظبط صدارو میتونم دادگاه بدم؟ 

پای خودت گیره چون ایدی اینستا و نوشته های مکتوب و ویس های خودت در مورد خواهر زنت و.... علیه خودت استفاده میشه به جرم تهمت یا توهین یا افترا و نشر اکاذیب ازت شکایت میکنن..حتی اگر راستشو گفته بودی باید بتونی محکمه پسند اثبات کنی

این قضیه درد سر سازه پس شکایت نکن.خیلی ناراحتی از پیامکهاش بلاکش کن تا دیگه اس ام اس هاشو نخونی.بیمحلی کن

شوهر اون خانم نمیشینه که تو از زنش شکایت کنی و اونم هیچ کاری نکنه.مطمئن باش دایرکتاتو رو میکنه

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به همسر اون اقا چه ربطی داشت ؟که با اون آقا چت کردی ؟

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738
شما اگر چتی که با اون آقا داشتید مشکلی براتون پیش نیاره از لحاظ شرعی ....ایشون و می تونید به جرم تهد ...

از لحاظ شرعی موردی نیست من خیلی خشن و با حالت شکایت با این اقا حرف زدم و در اخر ازشون خواستم این چت خصوصی بمونه و من فحش رکیکی ندادم این اقا خودش به همسرو خواهرش بدو بیجا زیاد گفت

همسر اون اقا تو دعوا بمن خیلی فحش داده پدرم اینا اونجا بودن

عزیزم اون کسی که به شما فحش داده کارش صد در صد اشتباه بوده و این نشون میده چه شخصیت مزخرفی داره .فحش اون خانم چیزی از خانم بودن شمارو کم نمیکرد .

ولی مطرح کردن این حرفا وگله کردن از اون آقا از نظر من درست نبوده .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
از لحاظ شرعی موردی نیست من خیلی خشن و با حالت شکایت با این اقا حرف زدم و در اخر ازشون خواستم این چت ...

پیامهای بین شما و خواهر زن ایشون که گرفتید به این آقا گفته شده اگر مسائل شرعی نداشته باشن می تونید شکایت کنید از بابت مزاحمت و تهدید به تجاوز و ترسی به دل راه ندید پیام هاتون اگه مبنی بر خلاف نبوده بین شما و خواهر زن اون آقا پس نگرانی نداشته باشید و قبل از اون به شورای حل اختلاف برید بهتون یک نوبت مشاوره رایگان داده میشه در حد ۳۰دقیقه 

آقا هستم🕵️‍♂️
عزیزم اون کسی که به شما فحش داده کارش صد در صد اشتباه بوده و این نشون میده چه شخصیت مزخرفی داره .فحش ...

گفتم کنترلش کن اون اقا خودش تو اون چت تایید کرده همسرش تو این قضیه دخالت کرده

پیامهای بین شما و خواهر زن ایشون که گرفتید به این آقا گفته شده اگر مسائل شرعی نداشته باشن می تونید ش ...

خود اون اقا من با یه اقا چت کردم و  اون اقا تو چت نوشت خواهر زنش زنشو از راه بدر میکنه منم چندتا حرف علیه خواهر زنش نوشتم ولی نه حرف زشت گفتم چه کاری کرده و من جمش کردم یبار عکس خواهرشو داده بود برادر من خواهرش خبر نداشت من دیدم پسش دادم اینارو نوشتم تو چت

خود اون اقا من با یه اقا چت کردم و  اون اقا تو چت نوشت خواهر زنش زنشو از راه بدر میکنه منم چندت ...

عالی نگران نباشید و کارتون و پیش ببرید در ضمن نمیتونن برعلیه شما برای اکاذیب هیچ اقدام یا شکایتی داشته باشن اگر چت های بین خواهر زن و خودتون و دارید...

اگر که ندارید قبلش حتما با مشاور صحبت کنید چون تهدید به تجاوز امر بزرگتر از اکاذیبی که ممکن بخوان برعلیهتون مدرکش کنن و تاریخ دقیق صحبتهای شما باید مشخص بشه که چه زمانی بوده 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706