2733
2739

میان میگین وای باورم نمیشه.دستام داره میلرزه.ماه دومم بود اقدام بودم.  باید ب این عزیزان گفت گلم شما در نتیجه رابطه زناشویی طبیعتا باردار شدی‌.خداوند که در تو روح خودشو ندمیده که غافلگیر شدی.اون که باید تعجب میکرد مریم مقدس بود که تاره اونم اندازه شما تعجب نکرد.گرده افشانی و بکر زایی هم که نکردی.پس تعجب نداره باردار باشی.ولی خب مبارکت باشه آغار پیمودن مسیر سخت ،شیرین و بی انتهای مادری

با تشکر

ستاد لج درامدگان عکس های بی بی چکی مقیم مرکز

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه منتظرن انتظار سخته حتما هیچ وقت منتظر نبودی که بدونی چه لذتی داره انتظار چه ی ساعت چه ی ماه چه چند سال اگه بشه همونی که میخای تمام تنت می لرزه دست که سهله وای که چه لذتی داشت بی بی چک مثبت دیدم 🤪

2740
٧ سال بي بي چك منفي ببيني  بعد يه دونه مثبت ببيني تعجب نميكني؟

گفتم دیگه میگه ماه دوم اقدامم بودم.زیر یکسال خیلیا تاپیک میزنن

خوب وقتی میشنون یکی مثل من بعد از یک سال و ۷- ۸ ماه هنوز بی بی چکش منفی میشه و نتیجه نمیگیره خوب تعجب میکنن و خوشحال میشن دیگه

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
همه منتظرن انتظار سخته حتما هیچ وقت منتظر نبودی که بدونی چه لذتی داره انتظار چه ی ساعت چه ی ماه چه چ ...

گلمم شوخی بودا.بیا بزن منو

حالا اینو کجای دلم بزارم  که میگن چه جوری به شوهرم بگم  دوستان حاضر در صحنه هم میگن یه ک ...

حب راس میگن

خبرخوشو ی جوری میدن ک بیاد موندنی شه

بده مگه!

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
2706