2733
2734
عنوان

نخ بخیه های زایمان طبیعی؟؟؟؟؟

411 بازدید | 11 پست

سلام میگن نخ بخیه ها جذبیه  یعنی چی؟؟من ۱۶ روززایمان کردم همش نخ بخیه هام کم کم میفتاد ومیدیدم وقتی حمام میرفتم یا تودستشویی داخل شورتم. یعنی بخیه هام پاره شده یا مدلش اینجوریه؟؟؟ هرکس تجربه داره بگه .سه روزپیش دست میزدم نخ هارااحساس میکردم دیروز دست زدم نخ دیگه نبود رفتم حموم اومدم انگارافتاده توحموم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پس خون ریزی کی تموم میشه..واس من هیچ تغییری نمیکنه.امروزچهل ودوروزه 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2738
عزیزم کوچولوت چی شد؟😭😭😭

مرد😭هوازدن بهش 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
ای جان عزیزم چجور یعنی هوا زدن😥

خاستن ازش ازمایش بگیرن هوارفته تورگش