2737
2734
عنوان

دعا کنید صبور شم😥

212 بازدید | 38 پست

تو خانواده شوهرم خیلی چیزا رو به من نمیگن.نمی دونم چرا اما من همیشه همه چی و ریزو درشت سریع میگم بهشون.اما سر بارداری خواهرشوهرام هیچکدومشون و خودشون نگفتن.سر یکیشون از همسایه هاش شنیدم.امشبم از زبون یکی دیگه

خیلی دلم شکست.منم دارم واسه بچه اقدام میکنم اما چون هنوز حامله نیستم حسادتم گل کرده به هیچکس نتونستم حرف بزنم اومدم اینجا بلکه یکم سبک شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کسی که راز خودش و نگه نداره و تا چیزی بشه سریع بذاره کف دست دیگران کسی بهش بازی و نمیگه 

حالا تو هر حرفت و بخوای بزنی بهشون حتی چیزایی که لازم نیست اینا فک. میکنن نخود تو دهنت خیس نمیخوره حتی اگه حرفایی که در مورد خودت میزنی راز نباشه ولی وقتی بفهمه چیزی واسه خودت نگه نمی داری تو دلت میترسن بهت بگن

اخی عزیزم ایشالا هر چه زودتر خدا یه نی نی ناز بزاره تو دلت🤰

اینکه آلو تو دهنت هم خیس نمیخوره از سادگیته منم مثل خودتم عیب نداره مسائل رو برای خودت سخت نکن

2738

شما که نمیتونین خانواده همسرتونو تغییر بدین اما میتونین خودتونو عوض کنین دلیلی نداره همه چیتونو به بقیه بگین این اصلا درست نیست کاری به خانواده همسرتون ندارم کلا این رفتار اشتباهه.

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
اقدام که گفتن نمیخواد گلم 😆😆 انشالله باردار که شدی تا تشکیل قلبش نگو له کسی

نه اقدام به بارداری و به اونا نگفتم اما منظورم اینه توقع دارن اتفاقاتی که میفته رو ریز به ریز براشون بگیم اونوقت خودشون....خواهر شوهرم بزرگم سر پنج ماهگی بارداری من از همسایه هاش که دوستای دورمون بودن شنیدم

اخی عزیزم ایشالا هر چه زودتر خدا یه نی نی ناز بزاره تو دلت🤰 اینکه آلو تو دهنت هم خیس نمیخوره از سا ...

انشالله.خیلی دعا کنید برام خدا یه بچه ی سالم به من بده

بهت نگفت که دخترشونو چش نکنی دیگه وقتی میخوای باردار بشی و در دست اقدامی همین جور حسادتت گل کرده به ...

منم واسه همین ناراحتم یه وقتایی یجوری بهت محبت میکنم که فکر میکنی بهترین اما یه چیزهایی هم میبینی که شاخ در میاری

2706