2733
2739
عنوان

ببينين اين عكس واقعا بده كه شوهرم با من دعوا كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 82 پست

ببخشید ولی من جای شما بودم اون لحظه که اون کلمه رو به زبون میاورد همین عکس رو توی سرش خورد میکردم (ببخشید من یه کم اعصاب ندارم🤦)

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی من جای شما بودم اون لحظه که اون کلمه رو به زبون میاورد همین عکس رو توی سرش خورد میکردم (ب ...

من خيلى صبورم تو رفتار كردن باهاش

سعى ميكنم بهونه دستش ندم هى غر بزنه 

حالا بهونه رو گرفته و غر ميزنه و قهر ميكنه

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2731
من خيلى صبورم تو رفتار كردن باهاش سعى ميكنم بهونه دستش ندم هى غر بزنه  حالا بهونه رو گرفته و ...

محلش نذار عکسم ببر بده به مامانش.بعدم به همسرتون بگین دفعه دیگه خودت ببرش آتلیه.جلوی آقایون هرچی بیشتر کوتاه بیای بیشتر کشش میدن فقط کم محلی همین

2738
خب اره داره میفته واقعا 

اخه من اونجا بودم همش در ميرفت وانميستاد اينجا هم با زور وايساد 

افتادنى در كار نبود

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
محلش نذار عکسم ببر بده به مامانش.بعدم به همسرتون بگین دفعه دیگه خودت ببرش آتلیه.جلوی آقایون هرچی بیش ...

بنظرت فردا بهش بگم هر كدومو خوشت اومده بگو دوباره چاپ كنم براى مادرت؟

بچه😳

بهونه بنی اسرائیلی گرفته  حتما اعصابش از جای دیگ خورده بودهگلم حالا بزار فردا باهاش صحبت کن  بگو ک عکس ب این نازی بهونه نیاره

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

اره برو یکی دیگه چاپ کن خودت هیچی نگو به شوهرت قیمتی نداره چاپش که بعد که چاپ کردی اون یکی رو خودت نگه دار 

بله اینجوری هم میشه امیدوارم با این حرف از رفتار امشبش شرمنده بشه چون واقعا شما هیچ گناهی نداشتین که یه بچه یک ساله رو بردین آتلیه خب شیطونه دیگه 

2706