2703
2553
عنوان

ببينين اين عكس واقعا بده كه شوهرم با من دعوا كرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 82 پست
کفشاشو نیگا😍😍😍😍😍مگه شوهرتون باهاتون آتلیه نبود؟؟

نه عزيزم اون صبح ميره شب مياد من تنها بردمش انقدرم اذيت كرد براى ٤ تا عكس بخدا ٢/٤٥ دقيقه علاف بوديم خيس عرق شديم انقدر دنبالش دوييديم 

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
خب چرا باهم عکسو انتخاب نکردین ؟ 

نيست عزيزم

قبل از چاپ تمام عكسارو براش فرستادم تو واتساپ گفت عاااااليه

بعد اوردم ميگه خيلى بد و ت خ م ي ه😔

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه چه چیزایی غصه میخوری.ولش کنا خوشش نیاد خب اه

اخه هى ميگه فلان قدر دادم بردى اين عكس چرت رو گرفتى

كاش شاغل بودم پولشو ميزاشتم رو ميز ميگفتم تو ببرش بهترشو بگير براش 

اخه هى ميگه فلان قدر دادم بردى اين عكس چرت رو گرفتى كاش شاغل بودم پولشو ميزاشتم رو ميز ميگفتم تو بب ...

حالا چقدر داده انقدر فشار اومده بهش؟

بگو پول آتلیه بچه رو میخوای از قصاب سر کوچه بگیرم😞

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2720
اخه هى ميگه فلان قدر دادم بردى اين عكس چرت رو گرفتى كاش شاغل بودم پولشو ميزاشتم رو ميز ميگفتم تو بب ...

به نظر من اعصابش از چیز دیگه ای خورد بوده بی دلیل سر این قضیه خالی کرده

وگرنه شما که قبلش عکسارو براش فرستاده بودی!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

وا خیلی هم‌با مزس و قشنگه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
به نظر من اعصابش از چیز دیگه ای خورد بوده بی دلیل سر این قضیه خالی کرده وگرنه شما که قبلش عکسارو بر ...

از همين ميسوزم كه براش همرو فرستادم گفتم هنوز چاپ نكرده ببين

گفت فقط يه عكسش كه خنديده خوب نيس كاش دهنش بسته بود

گفتم همشون دهنش بستس اين يكى فقط خنديده 

كه جالبه وقتى عكسارو اوردم گفت اون خوبه 😳😕

بعد گفتم اينو براى مادرت زدم دعوا راه انداخت

نميدونم انتظار داشت تو دشت گل در حال بو كردنه گلاى بهارى ازش بندازم يا مشكل از جاى ديگست كه من نميفهمم

ولى بنظر خودم قشنگه چون وانميستاد همش گريه ميكرد و راه ميرفت با بدبختى همينارو انداخت 

ديگه بچه عقلش نميرسه كه وايسه قشنگ

حالا سال ديگه عاقلتر ميشه

نميدونم بخدا نميدونم😔

2714
از همين ميسوزم كه براش همرو فرستادم گفتم هنوز چاپ نكرده ببين گفت فقط يه عكسش كه خنديده خوب نيس كاش ...

حالا بعدا باهاش منطقی حرف بزن ببین چش بوده

عکسش که عالیه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

خوبه ک فداش

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
بهش بگو خودش این سنی بود موقع عکس گرفتن چ ژسی داشته بگو خودت بودی حالت سجده عکس میگرفتی بچم کحاش ت خ ...

سجده😂😂😂😂😂

2706