2733
2739
عنوان

از فکرش بیرون نمیام

1549 بازدید | 54 پست

سلام بچه ها 

من قبلا تایپیک زدم که کی از محارمم وقتی بین خاب و بیدار بودم دست زد به ب ا س ن من پریدم نشستم که چیشده و روم نشد بگم خجالت بکش.

من اشتباه یا درست بشوهرم گفتم چون اینجا گفتم تایپیکم ترکید و نتونستم با کسی دردو دل کنم.

هنوز خ حالم بده 

خاک بر سرش تا نشستم گفت میخاستم خدافظی کنم داشت میرفت کربلا.

ولی نیتونم بزارم مفت در بره مرتیکه میخام یه تف بندازم تو روش.

دارم دق میکنم

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شد چی شد

...نفهمیدم😐

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731

شاید منظوری نداشت😶🙄😑😶😑

مثبت اندیش باش

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738
شاید منظوری نداشت😶🙄😑😶😑 مثبت اندیش باش

حتی اگه فشار داده باشه

خاک توسرم بخدا روم نمیشه اینجام بگم.

طفلی شوهرت🙁🙁 الان تو بد شرایطی و خودت🙁

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
حتی اگه فشار داده باشه خاک توسرم بخدا روم نمیشه اینجام بگم.

😱😰😨راست میگی؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

اول که چرا گفتی ب شوهرت ...تا اخر عمرش یادش نمیره حتی اگه بگه فراموش کردم..

دوم اینکه اینطور چیزی رو باید خودت با خودت حل میکردی چیزی نیست ک حتی ب روی طرف بیاری باید فقط رابطه ت رو باهاش کم میکردی و تمام ...مطمئنا اونم دلیلش رو درک میکرد و شرمنده میشد 

ماشالا کربلا هم تشریف میبردن؟

ان شالله با هر قدم لعن بشه

از پنجشنبه تا الان نتونستم یه لحظه بفکرش نباشم.

داغونم من اصلن ادم ولنگ و واز نیستم ولی نمیدونم چرا همچین غلطی کرد.

نمیوتنم به کسی بگم نمیتونمم باش قطع ارتباط کنم

2706