2737
2734
عنوان

دلم گرفته مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 43 پست
تموم حرفاتون رو قبول دارم بجز اونجا که گفتین وظیفشه طبق کدوم قانون وظیفه اش.اونم خیلی مواقع میتونست ...

حق با دوستمونه وظیفه ی، یه مادر بچه رو بزرگ کنه چون این تو ذات همه موجوداته خداوند این قریضه رو گذاشته برا ادامه نسل به عنوان یه وظیفه والدین وظیفه دارن بزرگ کنن فرزندشونو، علاوه بر انسان همه جانداران این وظیفه رو دارن

اون آرامش که فرمودین با متولد شدن فرزند یه زن به آرامش می رسه چون احساس می کنه با مادر شدن کامل شده

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وظیفه اش هست چون اون انتخاب کرده که این بچه باشه و عملا این بچه بدون هیچ حق انتخابی به این دنیا اومد ...

این علم ماله غرب و فرهنگ غربه

فرهنگ ما که با تعالیم اسلام کاملا درآمیخته چنین چیزی رو نمیپذیره و برای وظیفه مادری کوچکترین حقی که قائل شده احترام یا به نص قرآن احسانه

ما روانمون تحت تاثیر این فرهنگ چنین چیزی رو نمیپذیره.همینجور که استاتر یا اون آقا با وجود احساس خلا باز هم نمیتونن به حذف کلی مادرشون فکر کنن.روحشون آرامش نخواهد گرفت چون یه چیزی این وسط غلطه.من کار مادر ایشون رو نمیپسندم و مطمئنا ضربه زده به استاتر.اما حذف کلی بیشتر روانشو بهم میریزه.اون مادری که باعث بوجود اومدنش بوده و به قول شما آش کشک خاله اش بوده.حالا این دختر وظیفه ای در برابر عامل به وجود آورنده و حیاتش مداره

فرهنگ ما چنین چیزی رو نمیپذیره

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
خیلی موافقم باحرفاتون ممنونم که وقت میذارید مادرمن خودش قبول نداره که فرق میذاره اما همه فامیل میکن ...

اصلا روانت رو درگیر نکن اینا همه یکسری تابو هست ک کردن تو مغز ما مادر فلانه مادر بیساره مادر هم یک انسانه مثل همه ی آدم ها نه فرشته اس نه چیز دیگه ای خودش انتخاب کرده ک شما به وجود بیای و باشی پس اتفاقا کاملا وظیفه اش بوده هرکاری کرده همینطور ک شما نگهداری و حمایت از فرزندت رو وظیفه ی خودت میدونی و در قبالش مسئولی کار مادر و جایگاهش ر‌و بی ارزش نمیکنم ولی میگم این خدا ساختنه از مادر کاملا اشتباهه .در کمال احترام و آرامش سعی کن از افرادی که روانت رو آزار میدن دوری کنی

2731
آره میدونم سخته و ادم دلخور میشه.من خودم ادمی نیستم تو خودم بریزم.رک میگم مثلا ناراحتم ازتون.بین من ...

آره منم به مادرم گفتم یه روز ازدستش ناراحت شدم ازخونشون اومدم بعد ۱ساعت اومد باآژانس خونم که چراناراحتی گریه میکرد میگفت من قصد ندارم توروناراحت کنم اما همیشه بارفتاراش بین من خواهرم متو ناراحت کرده حتی احساس میکنم بچه های اونو ازمن بیشتر دوست داره

ارتباط فرزند و مادری قابل انکار نیست

اگه حذف شه دو طرف آسیب میبینن چون یه آرامش بزرگی رو از خودشون دریغ کردن.یه آرامش غیر ارادی که بودنش با سختی بهتر از نبودنشه

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
این علم ماله غرب و فرهنگ غربه فرهنگ ما که با تعالیم اسلام کاملا درآمیخته چنین چیزی رو نمیپذیره و بر ...

بله درسته اتفاقا اسلام و دین ماهم به پدر و مادر تاکید کردن ک در قبال فرزندانشون مسئول هستن و برای کوچک ترین تربیت و رفتارشون باید پاسخگو باشن!منم نگفتم مادرشون رو کامل حذف کنن گفتم مدتی دوری کنن چون ارتباطشون داره خیلی بیشتر آسیب میزنه.

استاتر جان امتحان کن

ولی بنظرم نم ارزه

خارج از تمام علم ها و فرضیه ها من به یهچیزی اعتقاد دارم به اسم برکت.که وجود پدر و مادر یکی از مصادیقشه.با رفتنشون شاید برکت هم کم شه

ولی به قول دوستمون اگه انقدر روانت اذیته خب یه مدت دوری کن

2740
اصلا روانت رو درگیر نکن اینا همه یکسری تابو هست ک کردن تو مغز ما مادر فلانه مادر بیساره مادر هم یک ا ...

موافقم باهات دیگه نمیخوام نقش یه دختر خوبو بازی کنم میخوام خودم باشم دختری که ازمادرش ناراحته دختری که مادرو

طوردیگه ای توی ذهنش تصورمیکرد . من یه مادرم مادری که هردو فرزندشو به یه اندازه دوست داره وهیچ وقت تظاهرنمیکنه میخوام یه مدتی اززندگیم حذفش کنم مطمئنم آرومترمیشم 

استاتر جان امتحان کن ولی بنظرم نم ارزه خارج از تمام علم ها و فرضیه ها من به یهچیزی اعتقاد دارم به ...

آره همینکارومیکنم واقعا دیگه دارم اذیت میشم ازبچگی همش گذشت کردم که مادر اذیت نشه ولی خواهرم همش بهترینارو میخواست وهمشون ازم سواستفاده کردن دیگه نمیخوام ادامه بدم حداقل برای مدتی ممنونم که وقت گذاشتی

ه

موافقم باهات دیگه نمیخوام نقش یه دختر خوبو بازی کنم میخوام خودم باشم دختری که ازمادرش ناراحته دختری ...

دقیقا بخاطر همین تابو ها که از بچگی به ما یاد دادن شما سعی کردی که نقش یه دختر خوب رو بازی کنی و خودت نباشی!الان یکی از دوستان هم سعی بر همین داشت و میگفت در فرهنگ ما و دین ما نمیگنجه این حرفایی که من میزنم!!اتفاقا توی اسلامم تاکید کرده به وظیفه ی پدر و مادر همینطور که خودتون گفتین از یک روحانی شنیدین فرزند هم میتونه مادر رو آق کنه این دقیقا بخاطر همین وظیفه ای بود که گفتم!خیلی از مادرانی رو داریم ک بچه رو سخت تنبیه بدنی میکنن یا فقط به فکر خودشونن یا معتادن از بچه سو استفاده میکنن باید بگیم نههه مادر فرشته اس؟؟؟قطعا اینطور نیست و اونم یک انسانه! شمام فقط و فقط کاری رو بکنید که به آرامش روانیتون کمک میکنه

[QUOTE=108277006]مرسی دوست عزیز امیدوارم هیچ وقت دلت ازهیچ یک از عزیزات نگیره😘😘😘[/QUOTE

ممنونم از شما امیدوارم شما هم به آرامش برسی عزیزم❤️

راستی هیچوقتم خودت رو سرزنش نکن و فک نکن شاید خواهرت از شما بهتره اصلا اینطور نیست.

شب و صبحتون بخیر