2737
2734
عنوان

دلم گرفته مادرم

390 بازدید | 43 پست

دیگه رابطمون مثل قبل نیست باخواهرمم رابطم خراب شده اصلا بهم زنگم نمیزنه مادرم ازوقتی که ما بچه بودیم بینمون فرق میزاشت ماباهم دوسال اختلاف داریم ولی هنش به بهانه اینکه اون بزرگتره خیلی زیاد تبعیض قائل میشد من الان ۳۶ سالمه وخودم مادرم دیگه انگار رفتار مادرم ونمیتونم تحمل کنم .آیا میشه کلا با مادر قطع رابطه کرد انگار همینو میخوام باهم رفت وآمد داریم ها ولی دیگه نمیتونم با مادرم صمیمی باشم دلم خیلی ازش گرفته توروخدا یه پیشنهاد بهم بدین که منو آرومم کنه دوست دارم دیگه مادرم ونبینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم بهش اعتقاد داری یا نه من که خیلی اعتقاد دارم

حتی اندازه اوف گفتنی والدین خود را نرنجانید

خدا تو قرآن گفته حد سرپیچی از پدر و مادر شرکه.هر چیز دیگه ای اجازه سر پیچی نداریم

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2738

وای یه عالمی میگن یک اخم ب پدر و مادر شما رو صد سال از زندگی عقب میندازه. میگن پای پدر مادرتونو ببوسین و ازشون بخواین براتون دعا کنن.اونوقت تاثیر شو ببینید تو زندگیتون .

دعای پدر مادر بعد از مرگشون هم اجابت میشه.شما هم فکر کن خدای نکرده یه روز نباشه صداشو نشنوی.چ حالی داری

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
الان این موقع شب یه بغض سنگینی داره گلومو فشار میده 

چن ساعت پیش شوهرم عین شما بود

مادر ایشون هم عین مادر شما خیلی فرق می زارن

یه مدت نمی ریم خودشون

ولی امشب شوهرم دلتنگ مادرش بود داشت گریه می کرد دلم یهو احساس کردم ایستاد با اشک های شوهرم گفتم برو دیدنش گفت نمی تونم ولی دلم براش تنگه

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

ن هیچ وقت قطع رابطه نکن،

بعضی از قدیمیا این طرز تفکر بزرگتری و کوچکتری رو دارن، و خیلیا شبیه شما ،درگیرن سر فرق گذاشتن،

اونم از بزرگترش شاید این مدلی یاد گرفته.

بخاطر خدا ببخشش ، دلتو باهاش صاف کن و ازطرفش استغفار کن، اروم میشی،

در حد تعادل رفت و امد،مریض شد کمکش کن، 

به هرحال تو یک درد اون رو موقع زایمان شما و نه ماه بارداری رو ک نمیشه انکار کنیم.

مطمعن باش پیش خدا خیلی عزیزتری ، نسبت به کسی ک مادرش اوکی بوده اخلاقش،

خب نبینش عزیزم!!چیزی که شما و روانتون رو اذیت و آزار میده رو باید ازش دوری کنید حالا میخواد مادرتون باشه یا خواهرتون!!اینکه میگن مادر مقدسه و... همه یه مشت حرفه درسته مادر با ارزشه ولی هرکاری ام که کرده وظیفه اش بوده همینطور ک شما مادر هستی و وظیفه ی رسیدگیه عاطفی و جسمی داری به فرزدنت!!هیچ چیز با ارزش تر از خودتون و روانتون نیست خودتون رو باید اول از همه و بیشتر از همه دوست داشته باشید در غیر این صورت علاقه ی شما به دیگران بی معناست!اول باید عاشق خودمون باشیم تا بتونیم به دیگرانم عشق بورزیم و عشق بگیریم!!پالس های منفی رو از زندگیتون حذف کنید نمیگم کلا مادرتون رو حذف کنید ولی اگر فکر میکنید باعث بهم ریختن ارامش روانیه شما میشه تا مدتی ازش دوری کنید

نمیدونم بهش اعتقاد داری یا نه من که خیلی اعتقاد دارم حتی اندازه اوف گفتنی والدین خود را نرنجانید خ ...

یه شب ماه رمضون سحربود داشتم قبل اذان صحبتهای یه روحانیرو گوش میکردم میگفت دعاکنید هیچ فرزندی آق پدرومادرنشه وهیچ پدرومادری آق فرزند نشه اون شب خیلی خوشحال شدم که حداقل من اجازه دارم مادرم وآق کنم ولی هنوز دلم نیومده😭😭😔

2706