2737
2734
عنوان

یا بچت یا مادرت

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 51 پست

همسر بمیره خدای نکرده میشه باز ازدواج کرد فرزند بمیره میشه باز باردار شد ولی هیچکسسسسسس نمیتونه جای پدر و مادر را پر کنه باز برای ادم😔😔😔

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه سوال بدی.من نمیتونم یکیشو انتخاب کنم جونم واسه هردوشون میدم و تازه همسرمم کنارشون.اینا خط قرمزن.

من خودمم همینجوریم این سه تا البته به علاوه برادرم یعنی این چهارتا از تکرار نشدنیای زندگیمن واقعا ادم ب طرف همشون کشش داره اما بچه و مادر واقعا با روح و روان ادم بازی میکنن از شدت علاقه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
همسر بمیره خدای نکرده میشه باز ازدواج کرد فرزند بمیره میشه باز باردار شد ولی هیچکسسسسسس نمیتونه جای ...

عزیزم یه بچه هم بمیره دوباره همون بچه به دنیا نمیاد،از تاپیک میرم بیرون تپش قلب گرفتم

دنیام دخترم
نه همسرم نه دخترم نه تک داداشم و نه پدر ومادرم ازشون نمیتونم بگذرم ترجیح میدم خودم بمیرم

دقیقا این چیزیه ک ب ذهن من و بقیه بچه ها اومده راحترین راه همینه فک کنم

عزیزم یه بچه هم بمیره دوباره همون بچه به دنیا نمیاد،از تاپیک میرم بیرون تپش قلب گرفتم

پدر و مادر چی پس😔😔😔قبول دارم مرگ فرزند حیلیییی سخته همسر هم همینطور ولی پدر و مادر چیز دیگه است

2740
همسر بمیره خدای نکرده میشه باز ازدواج کرد فرزند بمیره میشه باز باردار شد ولی هیچکسسسسسس نمیتونه جای ...

اما یادت بمونه ک این دوباره ها اون ادمای قبل نمیشن 

دقیقا این چیزیه ک ب ذهن من و بقیه بچه ها اومده راحترین راه همینه فک کنم

ضربان قلبم رفت بالا دختر 7ماهمو نگاه کردم یاد مادرم افتادم گریم گرفت،من برم تا سکته نکردم

دنیام دخترم
پدر و مادر چی پس😔😔😔قبول دارم مرگ فرزند حیلیییی سخته همسر هم همینطور ولی پدر و مادر چیز دیگه است

هیچ کدومشونو من میمیرم ،هرشب قبل از خواب میگم من قبل از پدر ومادر بردار همسر و دخترم بمیرم الهی امین

دنیام دخترم
هیچ کدومشونو من میمیرم ،هرشب قبل از خواب میگم من قبل از پدر ومادر بردار همسر و دخترم بمیرم الهی امین

خدا نکنه عزیزم بیخیال این بحث ها را خدا عمر با عزت بده همه 

ضربان قلبم رفت بالا دختر 7ماهمو نگاه کردم یاد مادرم افتادم گریم گرفت،من برم تا سکته نکردم

این حسیه ک منم امروز یهویی دچارش شدم دخترم جلو چشمم بود و دلم واسه مامانم تنگ

2706