2737
2734
عنوان

یا بچت یا مادرت

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 51 پست
این حسیه ک منم امروز یهویی دچارش شدم دخترم جلو چشمم بود و دلم واسه مامانم تنگ

اگه مادرم بود منو انتخاب میکرد مطمئنم،ولی من ضعیف هستم بجاشون خودم میمیرم ولی نمیخوام بینشون انتخاب کنم

دنیام دخترم
هیچ کدومشونو من میمیرم ،هرشب قبل از خواب میگم من قبل از پدر ومادر بردار همسر و دخترم بمیرم الهی امین

منم همیشه این دعارو میکنم روزی ک پدرم فوت شده بود زنگ زده بودن ب من خبر بدن با اینکه عاشقش بودم اما همش فکرم پی مامانم بود همش ترس تو دلم بود ک زبونم لال مامانم طوریش شده انقدر جیغ زدم تا گوشی و دادن ب مامانم باهاش حرف زدم بعد بهم گفتن ک چ اتفاقی افتاده

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مادرم بود منو انتخاب میکرد مطمئنم،ولی من ضعیف هستم بجاشون خودم میمیرم ولی نمیخوام بینشون انتخاب ...

دو هفته هم هست مامانمو ندیدم ذهنم همش چرت و پرت داره ب هم میبافه میبینی تروخدا

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2731

وای بچه ها دیروز پسر همسایمون ۲۰ سالشه  از طبقه ۴ پرت شد پایین  من زنگ زدم اورژانس حالم خیلی ب بود کل بدنم میلرزید بابای بیشعورش اومد تو همون حال دوتا هم لگد زد به بچش اورژانس برد دیگه ازش خبر ندارم چی شده  دوتا دست هاش وپاهاش شکسته بود سرش هم کلی خون اومده بود پارکینگ پر از خون  بود مادرش چقدر حالش بد بود

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی