2737
2739
عنوان

ریفلاکس و مشکل تنفسی

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 35 پست
شما دکتر بردین؟ دارو چی میدین بهش دختر منم ۴۸ روزشه طفلکی😞

اره دیروز بردیمش شربت رانیتیدین داد

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
شما دکتر بردین؟ دارو چی میدین بهش دختر منم ۴۸ روزشه طفلکی😞

بعدم گفت شیر بهش زیاد نده هر وقت گریه کرد و تو گریه زبونش رو بیرون و تو برد یعنی گشنشه. 

بهش شیر بده ولی فقط 5 دقیقه. 

زیاد بدی تا گلوش پر میشه

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم گفت شیر بهش زیاد نده هر وقت گریه کرد و تو گریه زبونش رو بیرون و تو برد یعنی گشنشه.  بهش ش ...

من میخوام بهش شیر کم بدم

انقدررررررررر گریه میکنه تا مجبور میشم بهش شیر بدم

نه پستونک میخوره نه شیشه شیر

2728
منم دخترم اين طوري خيلي بد امروز سونو معده داشته هرجا ميره يا رانتيدين يا امپرازول خيلي بد امروز امپ ...

منم هر دوی اینارو میدم ولی فایده نداره ک نداره😭 

چند تا دکتر بردم

سونو معده و عکس رنگی

هیچی معلوم نیست😞

نفسش میره نمیتونه نفس بکشه و کبود میشه  تا بزنیم پشتش و کف پاش پنج تا فوق تخصص بردمش  ی ...

دختره منم همینه یبار کبود شد خیلی خیلی زیاد سریع بردیمش اولین مطب پزشک اونجا سریع با نفس کش و... نفسش رو اورد بعدم بینی و حلقش رو تخلیه کرد

دختره منم همینه یبار کبود شد خیلی خیلی زیاد سریع بردیمش اولین مطب پزشک اونجا سریع با نفس کش و... نفس ...

هر وقت که اینجوری میشه باید با انگشت محکم به کفه پاش ضربه بزنین تا گریه کنه و نفسش برگرده

من که دیگه کار هر لحظم شده

2738
من میخوام بهش شیر کم بدم انقدررررررررر گریه میکنه تا مجبور میشم بهش شیر بدم نه پستونک میخوره نه شی ...

5 دیقه بهش بده و ازش بگیر دوباره تا یه ساعت بعد. 

منم دخترم خیلی بیتابی میکرد برای شیر ولی اینحوری کم تر میخوره گریه هم نمیکنه 

هر وقت که اینجوری میشه باید با انگشت محکم به کفه پاش ضربه بزنین تا گریه کنه و نفسش برگرده من که دیگ ...

من وقتی شیر میخوره به سرفه میوفته چند ثانیه نفس نمیکشه. 

حمام ک میبریمش نفسش میگیره. 

5 دیقه بهش بده و ازش بگیر دوباره تا یه ساعت بعد.  منم دخترم خیلی بیتابی میکرد برای شیر ولی این ...

هر چند ساعت یکبار ؟

هر یک ساعت یبار بیدار میشه برای شیر چند دقیقه میدم و میکشم بیرون از دهنش

هیچ وقت سیر نمیشه انگار

هر وقت که اینجوری میشه باید با انگشت محکم به کفه پاش ضربه بزنین تا گریه کنه و نفسش برگرده من که دیگ ...

بیشتر از این حرفا بود شیر رفته بود تو ریش کل دماغش هم خلط شده بود مجرای تنفسیش گرفته بود نمیتونست نفس بکشه

هر چند ساعت یکبار ؟ هر یک ساعت یبار بیدار میشه برای شیر چند دقیقه میدم و میکشم بیرون از دهنش هیچ و ...

اینقدر دلم میسوزه براش وقتی سینه رو از دهنش میگیرم😢

بیشتر از این حرفا بود شیر رفته بود تو ریش کل دماغش هم خلط شده بود مجرای تنفسیش گرفته بود نمیتونست نف ...

😞😞 میفهمم 

من  اولین بار ک اینجوری شد انقدر گریه کردم چشمام باز نمیشد

دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم

هر چند ساعت یکبار ؟ هر یک ساعت یبار بیدار میشه برای شیر چند دقیقه میدم و میکشم بیرون از دهنش هیچ و ...

ساعت نمیخاد بگیری دیگه 40 روزشه! 

هر وقت گشنش بود بهش بده. 

هر گریه ای هم نشون گشنگی نیست دستاش رو باز و بسته کنه و زبونش رو توی گریه هی بیاره بیرون. 

اینارو دکتر بهم گفت. 

البته من دخترم گریه ک میکنه فقط وقتی شیر بهش میدم اروم میشه

2706