2737
2739
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد تخت بگیری برا بچه اعصابم رو خورد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 69 پست
خیلی پروعه به خاطر همین نمک نشناسیش باهاش دعوام شده بی چشمو روعه همه چی گرون خریدیم ولی چشاش نمیبینه ...

من باشم به اندازه وسع میخرم اگرم حرفی داشت طرف بگو اگر تو تونستی خونه فلان ماشین فلان جور کنی منم فلان سیسمونی این چیزا رو میارم..

من شما رو نمیدونم ولی سر جهزیه تنبیه شدم هرچی خریدم مادرشوهرم اخم و تخمش بود منم بی محلش کردم‌ادب شد.برگشتم بهش گفتم یه نگاه به وسایل خودت کن تو ۵۰سال زندگی فلان چیز نداری از من توقع جهاز nمیلیونی داری!و بدترش اینکه خودشون کمکی نکردن به بچشون انگار فقط پدرومادر دختر موظفند 

الانم سیسمونیمو انشالله اندازه خونمونم برمیدارم یه خوابه باید یه جور جا شه دیگه.حرف بقیه ام مهم نیست شوهرمم اهل این حرفها نیست

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
بعد وسیله هاشو بچینه تو هال؟؟؟خیلی زشته که .... فک کن تختتو بزاری تو هال 

نه تختم تو اتاقه فقط کمد دراور آوردم گوشه پذیرایی ی کنج داریم اصلا تو دید نیس گذاشتم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بخدا دوس دارم همه چیز بگیرم اما سرهرچیز بهونه میگیره بخدا تو جهیزیه ام میخواستم مبل بگیرم گفت نه ...

ایشالله همه چی میگیری😂😂😂😂نباید میزاشتی بشینه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
فردا زایمانه ولی اصلا دله خوشی از شوهرم ندارم دعا کن حسادتو چشمو هم چشمیش درست بشه پدرمو دراورده خال ...

راستی مبارک باشه 😘😍انشالله

تو روخدا برام دعا کن بچه ی منم سالم و صحیح بیاد بغلم ،اسمم* عاطفه* ست یادت نره عزیزم

به بقیه چیزام دیگه فکر نکن گذشته

2731
سلامت باشی گلم حتما یادم میمونه برای همه دعا میکنم حتما 

مرسی گلم انشالله زایمانت آسون باشه و سر زایمان اسمم بیاد تو دهنت هفته بعد سونوی قلب جنین  دارم انشالله 

ایشالله همه چی میگیری😂😂😂😂نباید میزاشتی بشینه

آره والا باید خودم میشستم روش مال اون رو زمین پهن میکردم  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
نه گلم اینکه آدم سخت گیری نیست و از خداش نیست بگه پول از جیب من که نمیره بزار بخرن این یعنی شعور و م ...

میدونم گلم شوخی کردم

2738
آره 😄

خب خداروشکر انشالله مال منم بزودی زود باردار بشه