2703
2553
عنوان

شوهرم میگه نمیخواد تخت بگیری برا بچه اعصابم رو خورد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 69 پست

من اسی رو درک میکنم.بابا دوست داره اتاق بچش خوشگل باشه دیگه هرچند ک روشم نخوابه.😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
خیلی پروعه به خاطر همین نمک نشناسیش باهاش دعوام شده بی چشمو روعه همه چی گرون خریدیم ولی چشاش نمیبینه ...

اعصاب خودت و خورد نکن مامانی. یکی ارزوشه یه تیکه سیسمونی داشته باشه یکی هم الکی اعصاب خودشو خورد میکنه

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گهواره   حتما   بخر    کالسکه اگ بیرون می ری زیاد بخر   ماشی ...

راسمیگه کالسکه زیاد بخر ۱۰ تا👐😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
یا خدا فکر کردم من تاپیک زدم 😥 دقیقا شوهر منم همین حرفارو میزد باردار که بودم. مو به مو همینارو که ...

حالا جاریت باردار شد یانه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2720
من اسی رو درک میکنم.بابا دوست داره اتاق بچش خوشگل باشه دیگه هرچند ک روشم نخوابه.😕

اخه خونش یک خوابست. با به تخت دیگه کنار تختش بدتر شلوغ و بد مبشه من دیدم خیلی بد میشه

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اعصاب خودت و خورد نکن مامانی. یکی ارزوشه یه تیکه سیسمونی داشته باشه یکی هم الکی اعصاب خودشو خورد میک ...

فردا زایمانه ولی اصلا دله خوشی از شوهرم ندارم دعا کن حسادتو چشمو هم چشمیش درست بشه پدرمو دراورده خاله زنکه

یعنی من بیشعورم    

نه گلم اینکه آدم سخت گیری نیست و از خداش نیست بگه پول از جیب من که نمیره بزار بخرن این یعنی شعور و معرفت

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2714
فردا زایمانه ولی اصلا دله خوشی از شوهرم ندارم دعا کن حسادتو چشمو هم چشمیش درست بشه پدرمو دراورده خال ...

درست میشه عزیزم. ان شاالله به سلامتی. به خودتو نی نیت فکر کن اونم درست میشه خدا بزرگه . همه مردا بالاخره ازین اخلاقای بد دارن هرکس به طریقی.

امید زندگیم دوقلوهام😍 

آره بخدا دوس دارم همه چیز بگیرم اما سرهرچیز بهونه میگیره بخدا تو جهیزیه ام میخواستم مبل بگیرم گفت نه حق نداری بگیری جا نداریم خواهرم هم میز غذا خوری گرفته بود برا رو جهیزیه ام گفت نیار جا نداریم کی رو میز غذا میخوره آخه گفتم اون گرفته زشته آوردم حالا آقا همیشه رو میز غذا میخوره بهش میگم تو که گفتی نیار میگه دیگه مجبورم بشینم دیگه  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
بعد وسیله هاشو بچینه تو هال؟؟؟خیلی زشته که .... فک کن تختتو بزاری تو هال 

دختر عموی من تخت خودشونو جمع کرد گذاشت کنار اتاق بچشو چید خیلی ذوق داشت.نمیگم کار درستیه.شمادرست میگی ولی یجور نشه بعدا حسرت بخوره

2706