2737
2734
عنوان

انتخاب اسم بین آنیل و آوین

| مشاهده متن کامل بحث + 3349 بازدید | 57 پست
نزاری آنیل ها همه بهش میگن وانیل😒بر اساس تجربه شخصی😐

دیگه هر اسمی بزاریم اونی که فرهنگ و تربیتش سطح پایین باشه کاری از دستمون براش ساخته نیست

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا جفتش قشنگه...بعدشم مهم اینه به دل خودتو شوهرت بشینه ..ما نی نی سایتیا که قرار نیست صداش کنیم.‌من دیدم الان کامنتارو تقریبا ۵۰ ۵۰بود.‌من خودم آنیل رو میپسندم. اگه خیلی بینشون شک‌کردی بذاز لاب قران

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.
2728

به اين موردم اصلا توجه نكن كه ديگران ممكنه چجوري اسمش رو صدا كنن وقتي كسي شعور نداشته باشه ممكنه هر اسمي رو به مسخره بگيره

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
آوین اسم پسره که آوینا دختره خواهر زاده من اسمش آنیله انقد خوشگل و بوره

آوین اسم دختره در زبان کردی یعنی عشق

با لهجه هم صدا میکنن اُوین

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
واقعا جفتش قشنگه...بعدشم مهم اینه به دل خودتو شوهرت بشینه ..ما نی نی سایتیا که قرار نیست صداش کنیم.‌ ...

ممنون از نظرت دوست خوبم 

اره دوتاشو یک اندازه دوست داریم با همسرم 

چجوری بزارم لای قران؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
به اين موردم اصلا توجه نكن كه ديگران ممكنه چجوري اسمش رو صدا كنن وقتي كسي شعور نداشته باشه ممكنه هر ...

دقیقاااااااااا

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
به اين موردم اصلا توجه نكن كه ديگران ممكنه چجوري اسمش رو صدا كنن وقتي كسي شعور نداشته باشه ممكنه هر ...

دقیقا خودمم نظرم همینه اونی که مسخره میکنه حالا هر اسمی میخواد باشه سطح فرهنگ و تربیتش رو نشون میده 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
دیگه هر اسمی بزاریم اونی که فرهنگ و تربیتش سطح پایین باشه کاری از دستمون براش ساخته نیست

دقیقا 😑یکیو میشناسم اسمش فاطیما بود بهش میگفتن فادمه یا مامان بزرگم اسمش آسلی بود بهش میگفتن اصلی😐خیلی بیشعورن همش اسم مردمو کج میکنن😒

2706