2737
2739
عنوان

درگیری با جن در بیداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای یاده اون تاپیک افتادم   

مسخره نمیکنیم

پشت سرت یه جنه

مسخره نکنید  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2738

صلوات زیاد بفرس  

اسم چهارده معصومو ببر 

صوت قران تو خونه پخش کن خودتم بخون 

روصه حصرت مسلم دان کن بزار تو خونه پخش بشه 

جرات نمیکنن بیان 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
چی دیدی؟الکی نگو

اره به خدا 

من خودم استخونم خيلي سنگينه 

قشنگ وقتي سايه داخل خونه شد چرخ زد فهميدم

فالگيره هم فهميد من ميبينم موكلش رو سريع گفت نترس 

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
خدا بگم چيكارتون كنه يه بار تلفني زنگ زدم برام فال بگيرن موكلش رو كه فرستاد خونمون من قشنگ ديدمش

چه شکلی بود ؟؟ منم یه بار تلفنی میخواستم فال بگیرم بهم گفت فردا فلان ساعت بهم زنگ بزن. فردا نزدیکای اون ساعت که میشدم قشنگ صدای یه مرد و شنیدم... قشنگ فهمیدم کسی تو خونس... خیلی کارم اشتباه بود که به فالگیر زنگ زدم....

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
2706