2410
2553
عنوان

درگیری با جن در بیداری

1535 بازدید | 105 پست

سلام بچه ها

شب تنها بودم چند شب پیش .‌همسرم نیست.

تو عالم خواب دیدم خواهرم اومد پیشم دروار کنار تختمه. خواست چیزی برداره. یهو یادم اومد که من تنهام.‌ با وحشت بیدار شدم نشستم رو تخت بعد یهو خواهرم تبدیل به سایه شد داشت خفه م میکرد.

به زور خلاص شدم رفتم پنجره رو بار کردم هوا بیاد داشتم‌ .

حالا خنده دارم بود اونموقع من شنیدم باید اسم ائمه بیاری هر کار میکردم زبونم نمیچرخید. فقط میگفتم اسکندر اسکندر😂😂

دیشبم تنها بودم یه چیزی بغل گوشم صدا داد. خس خس نفس. الانم تنهام  هر چی صدا بگی تو خونه میاد. مخصوصا خش خش مشما که کسی میخواد از توش چیزی برداره.

حدودا دو هفته ست سنگین شدم و خوابای وهم الود و عجیب می بینم و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

وااای موندم چجوری بازم تنها موندی ...واقعا جرات شیر داری ها

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
وای یا صاحب صبر:/

😂😂😂😂😭😭😭

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2706