2737
2734
عنوان

با مادر شوهرم اومدم مشهد یه مشورتی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 70 پست
چکار کنم دیگه فکرم کار نمیکنه خیلی وقته از دستشون افسردگی دارم

تا میتونی ولخرجی کن

پس انداز نکن اگه هم کردی به شوهرت نگو

مجبورش کن خریدای گرون برات بکنه

به باباتم بگو بهش پول نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اول اشتباه کردی دادی بهش هیچوقت ی پولی چیزی دارین واسه خودتون پس انداز کنین ب شوهر نگین الانم ک ...

گفتم پولمو بده اگر اینجوری میخوای بریزی تو جوب ...گفت جون به جونت کنن خوشی و زهرمار میکنی😢

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹
تا میتونی ولخرجی کن پس انداز نکن اگه هم کردی به شوهرت نگو مجبورش کن خریدای گرون برات بکنه به بابا ...

یه مقدار پس انداز کرده بودم یه گوشواره گرفتم برای خودم ولی نمیدونم چرا این پولو دادم که اینجوری کنه

2731
یه مقدار پس انداز کرده بودم یه گوشواره گرفتم برای خودم ولی نمیدونم چرا این پولو دادم که اینجوری کنه

گوشوارتو نباید شوهرت میدید چیزی ام که میخری ببر قایم کن خونه پدرت.

بازم میگم تا میتونی ولخرجی کن با پول شوهرت

زنی که خرج نداره ارج نداره

من جات بودم گرون تر از اونا سفارش میدادم تازه با دسرو مخلفات. حالاک اون خرج میکنه بزار برا خودت خرج ...

همینکارو میکنم 

گوشوارتو نباید شوهرت میدید چیزی ام که میخری ببر قایم کن خونه پدرت. بازم میگم تا میتونی ولخرجی کن با ...

دیگه رویه ام رو عوض میکنم 

گفتم پولمو بده اگر اینجوری میخوای بریزی تو جوب ...گفت جون به جونت کنن خوشی و زهرمار میکنی😢

بگو پول ب سختی دست میاد ن اینکه مامانت لنگاشو بندازه روهم غذای گرون سفارش بده تمام پول و خرج کنی ..

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2738
مادر شوهرم میگه من نمیخورم شوهرمم میگه پس چی میخوای مامان مثلا میگه هوس چنجهویا کوبیده یا چه میدونم ...

دفع بعدبه شوهرت بگوناهاربریم فلان رستوران بعدبگونریم گرون میشه بعدروبه مادرشوهرت کن بگو تواین گرونی دلم نمیادشوهرم انقدخرج کنه برای امروز،فردایی هم هست.اگه جواب نداد رفتین خوردین بعدغذابگوعزیزم پولتو درست استفاده کنه فرداکاسه چه کنم چه کنم دستت نگیر .اگه جواب نداد دفع بعدبذارهمه سفارش بدن خودت گرونترین غذاروسفارش بده جوری که مادرجان شماروبه کم خرج کردن قانع کنه البته راه حل اخری بیشترجواب میده