2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من به پسرم سوپراميل ميدادم تا٢٠ماهگيش خيلي هم راضي بودم دوسال و نيم پيش اخرين بار خريدمش ٢٣تومن الان كسي ميدونه چقدر شده قيمتش؟؟ 

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
من به پسرم سوپراميل ميدادم تا٢٠ماهگيش خيلي هم راضي بودم دوسال و نيم پيش اخرين بار خريدمش ٢٣تومن الان ...

۴۰ تومن

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2738
۴۰ تومن

يا خدااااااااا پسر من هفته اي ٣تا ميخورد اگه الان بود بايد ١٢٠ميدادم هفته اي

چقدر سخت تر شده😔😔

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
من پارسال میگرفتم۲۷

امسال خیلی گرون شده من بیومیل پیگرفتم ۲۶ الان شده ۳۴

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
يا خدااااااااا پسر من هفته اي ٣تا ميخورد اگه الان بود بايد ١٢٠ميدادم هفته اي چقدر سخت تر شده😔😔

خیلی دختر من هفته ای یه قوطی البته ۳ماه دیگه میشه دوسالش