2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
درس به چه درد می خوره میشه بارسم شکل نشون بدی 

بله به شرطی که بعدش هم شما با رسم شکل نشون بدین شوهر به چه دردی میخوره

من خودمو مثال میزنم ...

من الان دانشجوی لیسانسم ... میخوام برای دوره مستر اپلای کنم یکی از دانشگاه های آلمان به احتمال زیاد دانشگاه هانوفر یا دانشگاه مونیخ

دوره مستر رو تو یکی از بهترین دانشگاه های اروپا تموم میکنم و وارد بازار کار میشم ... اول به عنوان دستیار تو بخش مالی یه شرکت خوب کارمو شروع میکنم و با گذر زمان و با نشون دادن توانایی هام و برنامه هایی که برای آینده ی شرکت دارم ارتقاء درجه پیدا میکنم و میشم مدیر مالی اون شرکت

خوشبختانه رشته ی finance تو کل دنیا از پولسازترین رشته هاست و جای پیشرفت داره

بعدش کلا زندگیمو میسازم .... ماشین میخرم خونه میخرم کشورهای مختلف مسافرت میکنم چون دوس دارم دور دنیا رو بگردم و صدالبته به اون جایگاه عالی که میخوام توی اجتماع داشته باشم میرسم.... احتمال داره وارد دوره phd هم بشم 

حالا شما بفرمایید

بله به شرطی که بعدش هم شما با رسم شکل نشون بدین شوهر به چه دردی میخوره من خودمو مثال میزنم ... من ...

شرمنده ها اون داستان که تو تعریف می کنی من سه سال پیش گذروندم تا برسی به من وقت هست 

اینم رسم شکل من که سوختگان را خبراز سوختگان نیست 

کس را خبر از احوال جهان نیست 

شرمنده ها اون داستان که تو تعریف می کنی من سه سال پیش گذروندم تا برسی به من وقت هست  اینم رسم ...

ضایع میشی واسه چی میپیچونی🤣🤣🤣🤣

رو حرفی که زدی وایسا لااقل🤣🤣

درضمن خیلیا اینجا هستن که میدونن من دارم مهاجرت میکنم باور نمیکنی مشکل از خودته😂