2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو که ن تو عین خودمی شوهرت..اون یکی دوستمون شوهرش کمکش میکنه.. ایی خواهر مادرشوهرمن بچکم اونموقع ک ...

وا چه آنتن 😒😒

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
دور از جونتون ❤️❤️❤️

💓💓💓💓

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2728
😭😭😭😭😭 بدبختیم دیگه

چاره چیه باید تحمل کنیم...حالا ایشالله نی‌نیت یکم بزرگتر شه بهتر میشه.الان دخترمن خیلی خوب شده درسته شلوع میکنه ولی زود ب من نمیچسبه

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
وا چه آنتن 😒😒

اره بخدا...منم دیگه گفتم درچ حالیم باشم عمرا کمک بخوام..بچه خواهرشوهرم بعدمن دنیا اومد هرروز میره نگه میداره اون کاراشو میکنه بعد منو از پله گفت😑😑😑😑😑😑🖐🖐🖐

چاره چیه باید تحمل کنیم...حالا ایشالله نی‌نیت یکم بزرگتر شه بهتر میشه.الان دخترمن خیلی خوب شده درسته ...

خدا غز زبونت بشنوه خواهر

واقعا ما مادرا تو این خونه های عین قفس بااین بچه های شیطون دست تنها خیلییی ب کمک شوهرامون نیاز داریم ...

دقیقا👌

ما مادر میشیم، ولی بعضی مردا یادشون میره پدر شدن و اونام سهم دارن تو بچه بزرگ کردن نه اینکه فقط پول بیارن تو خونه و خرج پوشک بدن.. 

آخه بدبیاری اینه که من بدون شوهرم خوابم نمیبره 🙈

خیلی وابسته ایم بهم ولی چه کنیم یه جاهایی زندگی بالا پایین داره باید تحمل کرد دیگه، انشاءالله هممون تنمون سلامت باشه و بچه هامون خوب و سالم بزرگ شن 🙏🙏🙏🤩

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
2740
اره بخدا...منم دیگه گفتم درچ حالیم باشم عمرا کمک بخوام..بچه خواهرشوهرم بعدمن دنیا اومد هرروز میره نگ ...

الان اگه بری بگی میگه تو هم بده مامانت نگه داره

ایشالله عزیزم..الان چن وقتشه گفتی؟؟

۱سال و ۹ ماه

دقیقا👌 ما مادر میشیم، ولی بعضی مردا یادشون میره پدر شدن و اونام سهم دارن تو بچه بزرگ کردن نه اینکه ...

هرازگاهی من خسته میشم ب شوهرم میگم بیا بچرو یکم بازی بده منو خسته کرده میگی خودت بازی کن تو مادرشی😑😑🖐🖐🖐میگم اخه لامصب مادرشم توهم پدرشی 😭😭😭😭😭

از وابستگی نگووو موقع زایمانم من انقد عادت کرده بودم پیش شوهرم بخوابم تو بیمارستان دیوونه شده بودم😐😐🖐

الان اگه بری بگی میگه تو هم بده مامانت نگه داره

مامانم ۴۰دیقه اینا باماشین فاصله داره باهامون🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️وگرنا حتما میگفت

2706