2737
2739
عنوان

خانوم صورتی ام😊

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 32 پست
عضو جدیدی برا همین😂😅

ن بابا تقریلا دوسال خاننده خاموش بووودم هر شبو هرروز  ولی اصلاا هیشکی یادم نمیاد از وقتیم ک عضو شدم با چن نفر دعوا کردم همش میگم نکنه با کسی ک حرف میزنم قبلا دعوا کرده باشم یادم رفته   باشه احه چنبار پیش اومده با کسی ک بدو بیراه به هم گفتیم بعدش انقدد صمیی حرفیدیم ک  نگوو  بعدا فهمیدیم ک هرچی از دهنمون دراومده بود ب هم گفتیم😂

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر خیلی خوشحال شدم  من همون سالی ک باردار بودم شما هم باردار بودی و خارج رحمی شد و.... چ ...

قربانت.ارا ی بار خارج رحمی شد و خزار جور دردسر😅 ایشالا خدا بچتو برات نگه داره❤

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
2731
پسرت بینی کیپ میشد خوب شد استاتر؟

تقریبا ۹۰ در صد خوب شده. اون ۱۰ درصدشم نفس کشیدنش صدا میده از بینی برا اونه.

ولی خدارو هزاران بار شد خیلی بهتر شده

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
ن بابا تقریلا دوسال خاننده خاموش بووودم هر شبو هرروز  ولی اصلاا هیشکی یادم نمیاد از وقتیم ک عضو ...

چ جالب😅😂

ن من باکسی تاحالا دعوا نکردم خیالت تخت😂😂😂😂

خخخخخخ😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣  ولی از نودو دو پلاسما

پ منو چرا یادت نیس😐😂😂

2738
واسه همین رفتم تو فکر منم مثله تو میومدم مرفتم چند ماه نبودم برم یه سر تاپیکات ببینم یادم میاد😉

🥰😊

سلام عزیزم خوبی وای دلم برات تنگ شده بودا خانوم صورتی همش چک میکردم این مدت ببینم تاپیک جدید زدی یانه 

الانم داشتم خاموش میخوندم دیگه بخاطرتو وارد کاربریم شدم خداروشکر که پسرتم بهتره 

چرا دیوونگی "نسبت" به حساب نمیاد؟ مثلا بگن: تو چه نسبتی باهاش داری؟ منم بگم: دیوونَشم.. ازین نزدیک تر مگه "نسبت" داریم؟💑
چ جالب😅😂 ن من باکسی تاحالا دعوا نکردم خیالت تخت😂😂😂😂

با ی دهه هشتادی دعوا کردم بعدش اومده بود تو پستم راهنمایی میکرد  منم انقدد تشکر مقکردمو قربون صدقه گفت میدونی کیم منم گفتم نهه گفت همون روز داشتیماا همدیگه رومیخوردیم من اونم  ینی اسفاالت شدم کلی باهم خندیدیم😂😂

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
سلام عزیزم خوبی وای دلم برات تنگ شده بودا خانوم صورتی همش چک میکردم این مدت ببینم تاپیک جدید زدی یان ...

سلام گلم. فداتشم مرسی خوبم شما خوبی

قربونت لطف داری ❤😊

بله شکر خدا بهتره🥰🥰🥰

تقریبا ۹۰ در صد خوب شده. اون ۱۰ درصدشم نفس کشیدنش صدا میده از بینی برا اونه. ولی خدارو هزاران بار ش ...

خب بسلامتی بهترم میشه من سر این بچه اولم انقدر به خودم عذاب دادم که نگو الان دوسالشه انقدر به خودم فحش میدم که چقدر حساس بودم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2706