2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله اسمت زیباست🤗 اسم هندیه  ؟

هم معنی هندی داره هم ایرانی 

بیشتر تو ایران به معنی ایرانی شناخته میشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
شما کوهههههههههنوووووووووررررررددددداااااااان🙄😂

از چیش ناراحت یا تعجب زده شدی؟؟من بله کوه نورد حرفه ای هستم.به پیج تور البرز با مدیریت آقای سجادی برین تا معنای ما کوهنوردان را متوجه بشین عزیزم و کمتر تمسخر و تعجب داشته باشید... این کوهنوردی چیزی نیست که کسی را حساس کنه ها.خیلی چیز عادیه.علایق من کوهنوردی و ورزش هستش

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

این که ریپلای میکنید و حرف خاصی برای زدن ندارید خز نیست .... بی ادبی است.شخصیت  را به شدت پایین نشون میدید ... لطفا اگه حرفی روی کامنت های من دارید با ادب و احترام بیان کنید .با تشکر 🌷

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
این که ریپلای میکنید و حرف خاصی برای زدن ندارید خز نیست .... بی ادبی است.شخصیت  را به شدت پایین ...

باشه عزیزم شما خوبی!

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
باشه عزیزم شما خوبی!

ممنون که پذیرفتی:)

ممنون که پذیرفتی:)

هه

اگه دلت با همین خوشه تو خوبی کووووووهنورد گرامی🤣

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2706