2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلمه ی " خز " بنظرم کلمه ای هست که میتونه اعتماد بنفس رو از بین ببره و دیگران رو در معرض تمسخر قرار بده.

هیچوقت خوشم از این کلمه نیومده چون حس میکنم افرادی که کمبود های مختلف دارن زیاد از این کلمه استفاده میکنن تا بتونن دیگرانی رو که ازشون بهتره ... سرکوب کنن!

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
کلمه ی " خز " بنظرم کلمه ای هست که میتونه اعتماد بنفس رو از بین ببره و دیگران رو در معرض تمسخر قرار ...

موافقم 

ولی در مورد بعضی نمایش های اینستاگرامی بچه ها راست میگن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
موافقم  ولی در مورد بعضی نمایش های اینستاگرامی بچه ها راست میگن

اون بهش خز نمیگن یجور اختلال روانیه که اسمشو فراموش کردم مدام دوست دارن همه چی رو نمایش بدن و در معرض دید باشن و دیگران ازشون تعریف کنن.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738
وای ‌....ما هم داشتیم ..جاری و شوهرش ..الان ۵ سال گذشته دیگه متعادل شدن    

ما هم یبار با همین دوستامون قرار داشتیم تو یه جایی 

بعد اومدن تو خیابون وایساده بودیم بعد یهو شوهره زنشو بغل کرد قربون صدقه رفتن وسط خیابون منم برگشتم گفتم خب بسه زشته وسط خیابون😬😂

اخه که چی مثلا 

اولا که باید از لا لنگ هم  جداشون میکردی😑🤢

اخه همشم ادا 

دیگه همه فرق ادا رو با واقعیت میفهمن 

تو ی بشقاب غذا خوردن

عقاید طب سنتی رو برتر از طب مدرن دونستن و پافشاری بر این که سرطان رو هم خوب میکنه

از دکتر رفتن و صدای قلب جنین و بزرگ شدن بچه تو شکم مادر بلند بلند و جلوی مردای فامیل صحبت کردن توسط پدر بچه

بنظر من تو جمع فامیل و اشنا دوتا کفتر عاشق هی بهم دیگه وول میخورن و میزنن پشت کمر همو ..هی خودشونو تو چشم میکنن. خب این کارارو بذارید تو خلوت خودتون عخخخ. یعنی میخوان ثابت کنن ما خیلی باهم خوشبخیتیم و چشمتون دراد..

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.
2706