2733
2739

خیلی کارا هستن که سلیقه من نیستن

ولی هیچکدوم دلیل بر خز بودن طرف نیستن

مثلا استوری از هرچی ک دوس دارن

به من واقعا ربطی نداره طرف دوس داره عکس چی بزاره

یه سری چیزا هستن که مربوط به پوشش هستن

مثلا کفش کتونی با شلوار پارچه ای

من این یه موردو حقیقتا نمیتونم تحمل کنم

یا مثلا عینک آفتابی تو خونه 

Instagram📷me_in_netherlands 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐شوهرت یه چی می‌خره برات استوری میکنیی همین غذا 

😐😐😐بابا خزهههه خز به خدا حسود نیستیم خزه 

عکس دو نفره خوبه ماهم دوست داریم بذارین َ😁

ولی اینا خزههه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
2731
2738

@حلما66    اینکه اینجا هر حرفی بزنی ی عده بیان بگن وای عفت کلام داشته باش واقعا خزه و در شان ی ادم عاقل و بالغ نیس خب همه زنیم یه شوخیهای میکنیم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
اسم های عجق وجق.... آرایش شیش دونگ.... کلمه انگلیسی زیاد به کار بردن

مثلا اگر اسم شناسناممون یکی از این اسم های عجق وجق باشه چی کارش کنیم دیگه 🤦‍♀️🤕😁

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
تو خیابون با شوهر یا دوست پسرت ادا عاشقا در بیاری برین تو حلق هم😑

من با دیدن همچین صحنه ای کیف میکنم 

یبار وسط پیاده رو پسره برگشت پیشونی دختررو بوسید 

انقد خوشم اومد 😍

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
هر کاری سنی داره دستی که چروکه نباید ناخناش خیییییییلی بلند باشه و نباید لاک جیییغ بزنه یه فرنچ با ...

خیلی بده که اینطوری باید ها و نباید ها رو تعیین میکنیم

خیلی بده که به پوشش دیگران و علایق دیگران میگیم نمایش زشتی ها

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706