2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طاقتم نگرت    

ببین و نظرم بیا هردو تامون تا عصر ساعتای 6 اینا اف بشیم..

من میرم درس میخونم توم برو ب کارات برس/

عصر میگم بهرام هم همین ساعتا بیاد

باش؟

idont think.ifeel

من دلم گذشته میخاد، اما نبخاطره اینکه روزای خوبی داشتم، دلم میخاد برگردم و دیگه اون قلطارو نکنم 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

لطفا برای مامان شدنم دعا کنید🙏😔  ایشالا ایندفه برای زایمان بچم برم بیمارستان😭
2731
😍😍😍ای جااااانم انایی گل خودم مرسیییی زندگی توچطوری

من توپم🏃🏃🏃

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
بان چو قلبم    

😂😂😂😭😭چوت سلامت زندگی😭😂😭😂دالگم دوت یه وه چه خنی هنوز دلم ژان که

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
نازار ها من برم دکی امانته دست نگار و زهرا لیوه    زود میام سعی می کنم

😍😍😍😂👋🏻👋🏻😍😍😍من خیلی امانت دارم خدا به همرات عشق نازارم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
من توپم🏃🏃🏃

😂😍😍😍ای جوووون دلم

😂😍😍😍ای جوووون دلم

آخرش من تورومیخورم😆😆

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706