2737
2734
آهنگ غذای منه 😂😂یه آهنگایی دارم که چند روز فقط میگردم دنبال اسمشون 

😂😂😂😂.آی ولا اهنگ خوبه😋اصل ی حال خوبه وه آدم ده

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهنگ غذای منه 😂😂یه آهنگایی دارم که چند روز فقط میگردم دنبال اسمشون 

منم آهنگ خیلی دوست دارم الانم دارم آهنگ آهای عالیجناب عشق گوش میدم

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728

@61mahr   فرمایش؟؟؟😕

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
دان کری بشم ورت 😢😢😢دتا مه بد جور دلم ای خواننده خوازی نم چه بکرم    

تابشم ارم بینم چطوره😂

دلم می خواد برگردم به گذشته به ولگردیام

به خونه مامان اینا با مهربونیااااا

به اینکه تنها بودم و هزار نفر دورم بودن

اما الان یه همسر دارم که حس میکنم هیچی

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2738
خواهش قشنگم 😍ببینم آهنگ رب الکون میزانا بمیزه از مهرجان پیدا نمیکنی خیلی قشنگه عربی شاده 

چرازدم آهنگ خالی نیمدباتصویراومدبرام

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
آهنگ انسای از سعد مجرد_یخلک لیلی از سعد مجرد_رب الکون میزانا بمیزه از مهرجان_اهنگ عربی اطیر_اهنگ شلل ...

فیلترشکن خوازه اژ یوتیوب دان بکری تصویریو هسه

2706