2733
2739
عنوان

دیدن خدا

103 بازدید | 7 پست

کیا خدا را دیدن؟منظورم اینه اتفاقی افتاده تو زندگی که دست خدا را دیدن ؟من زیاد دیدم و واسه همین میخام خدا را بغلش کنم که اینقدر مهربونه. عاشقشم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

کاش منم ببینم یا حداقل اون منو ببینه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
کاش منم ببینم یا حداقل اون منو ببینه

برو به سمتش باور کن می بینیش خیلی درگیر مسائل دنیا نباش همه را رها کن اونوقته که می بینیش بی پرده و حایل

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دیدم تو سیاهترین شرایطم یه خانواده ای رو جلوم اورد که هرکدوم تک به تک به نحوی کمکم کردن

قربونش برم خدای مهربونم

بگو چی دیدی؟

در اوج خرابی ها در اوج مشکلات بارها خصوصا تو این یکی دو ساله یهو دیدم همه چی خراب شده یهو ورق برمیگرده انگار قانون خدا اینه همه چی فرو بریزه یهو بهترین پیش بیاد و اینه که دیونه خدا شدم دیگه طوری شدم بدترین اتفاق هم واسم بیفته میگم خدایا شکرت من تلاشمو کردم ولی حکمت اینه اینجوری بشه یهو می بینم بعد دو سه روز ورق برمیگرده انگار تو دنیا باید تسلیم خدا بود

2738