2733
2734
عنوان

خانومایی که اهل سفرن 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 42 پست
ببین آهای جنوبی یه جاهایی داره که واقعا تو تاریکی شب نباید رفت امنیت ندارها اگه روز برید با چند ماشی ...

ای بابا کجا رو میگید دقیقا ؟چابهار ؟یعنی تا این حد امنیتش بده؟

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
ای بابا کجا رو میگید دقیقا ؟چابهار ؟یعنی تا این حد امنیتش بده؟

ببین بعضی از شهرها بعد از انار به بد زورگیر داره شب که باشه واقعا ناامن مل که رفتیم یه ماشین خیلی خیلی ترسیدم  چابهار هم  مابین افغانستان و پاکستان خوب اونم مسیربد دار 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برعکس شما از شمال متنفرم بدترین خاطرات از شمال دارم نمیدونم چرا تو شمال فقط اتفاق بد واسه ما م ...

انشالله بلا ازتون دور باشه🌹

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
ببین بعضی از شهرها بعد از انار به بد زورگیر داره شب که باشه واقعا ناامن مل که رفتیم یه ماشین خیلی خی ...

پس اینو فقط با هواپیما میشه رفت در مورد کویر اطلاع دارید ؟چه فصلی میشه رفت؟هوا چطوره؟

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
2728
پس اینو فقط با هواپیما میشه رفت در مورد کویر اطلاع دارید ؟چه فصلی میشه رفت؟هوا چطوره؟

الان کویر میشه رفت 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

داخل تبریز خارج فرانسه😶

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
خارجی ارمنستان داخلی شیراز

فقط ارمنستان رفتید؟؟

نسبت به کجاها گفتید ارمنستان بهتره؟؟

چون میخوام برم

شک دارم

آرزو دارم همه عاشقا به هم برسن و خوشبخت بشن  و بیزحمت به نیت حاجتی ک دارم یه صلوات بفرستید برام...❤😪
2738
فقط ارمنستان رفتید؟؟ نسبت به کجاها گفتید ارمنستان بهتره؟؟ چون میخوام برم شک دارم

استانبول و مسکو رفتم

مسکو خیلی گرون بود و به خاطر اب و هوای سردش زیاد باب میلم نبود..استانبول تو اردیبهشت هوای خوب رو به سردی داشت و طبیعتش بکر و سرسبز بود برای خرید از مسکو بهتر بود خیلی

مامانم از ارامنه هستن به خاطر همین خاکش میکشه وگرنه برای ایرانیا استانبول دلچسبتره

استانبول و مسکو رفتم مسکو خیلی گرون بود و به خاطر اب و هوای سردش زیاد باب میلم نبود..استانبول تو ار ...

اهاان مرسی عزیزدلم

آرزو دارم همه عاشقا به هم برسن و خوشبخت بشن  و بیزحمت به نیت حاجتی ک دارم یه صلوات بفرستید برام...❤😪