2737
2734
عنوان

امشب دخترم پیش مامانم خوابیده دلم تنگیده دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 57 پست
ازته دلم براش دعاکردم به خدا

الهی فدااات  عزیزممممممم ...منم برای سلامتی  دختر و پسرت صلوات فرستادم  گلم

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲۲ماهشه.چون شبا شیر نمیخوره و تا صبحم بیدار نمیشه گفتم دیگا بزارمش تو اتای خودش.خیلی وقت پیشم میتونس ...

منم دخترمو دو سالگی به بعد میزارم تو اتاقش 

الان ۵ ماه و بیست روزشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
وای خدا.خیلی سخته 

پسرت کجاست؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
خواهش میکنم اره عزیرم ریفلاکس و الرژی 

ببین خواهر منم 5 سالشه از نوزادی  ب لبنیات و اینا حساسیت داشت اقتضاح 

پوستش خشک میشد و انقد میخاروند خودشو که خون میفتاد بدنش

سرفه های شدید 

کلا شدید بود آلرژیش ی دکتر آلرژی هس تو تهران از وقتی مامانم بردش پیشش کاملا خوب شده آلرژیش تقریبا 90 درصد خوب شده و دیگه همه چیزایی ک قبلا نمیتونست بخوره رو میخوره  بنظرم خیلی دکتر عالی هست مامانمم آسم و آلرژی و سینوزیت داره از وقتی رفته خیلیییی بهتر شده منتها تو تهرانه شما اگر اشتباه نکنم اصفهان هستید 

اگر میخوای شماره و آدرسش رو بدم بهت

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
همین جاس خوابه

الهی خداروشکر 

دیگه نزار جایی دخترتو انقدر اذیت میشی عزیزم

منم دخترمو دو سالگی به بعد میزارم تو اتاقش  الان ۵ ماه و بیست روزشه

منم دخترم عادت کرده بودجدابخوابه تااسباب کشی کردیموپسرم به دنیااومددیگه نظممون بهم خوردبازمیومدتوبغلم میخوابیدشبا

عشقم پسرم ودخترنازم 
2706