2737
2734
عنوان

امشب دخترم پیش مامانم خوابیده دلم تنگیده دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین خواهر منم 5 سالشه از نوزادی  ب لبنیات و اینا حساسیت داشت اقتضاح  پوستش خشک میشد و ان ...

دکترش تهرانه

من کله دکترای اصفهان رو بردم و نتونستن راضیم کنن 

الان پروندش تهرانه پیش دکتر بهروزه مقدادی

پسره من الرژی به پروتئین گاو داره اگه ی ذره بخوره بشدت اسهال خونی میشه

بگو ادرسشو و اسمشو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
منم دخترم عادت کرده بودجدابخوابه تااسباب کشی کردیموپسرم به دنیااومددیگه نظممون بهم خوردبازمیومدتوبغل ...

عزیزم.. حساس شده طفلی 

دخترا خیلی مامانین

دختر من تو خواب دنبالم میگرده بغلم کنه فسقلی😁

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
دکترش تهرانه من کله دکترای اصفهان رو بردم و نتونستن راضیم کنن  الان پروندش تهرانه پیش دکتر به ...

دکتر مرتضی فلاح پور 

بزن تو نت اسم و آدرس و شماره اش میاد

خدا خیرش بده خواهر من که خیلی خوب شده خداروشکر

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
دکتر مرتضی فلاح پور  بزن تو نت اسم و آدرس و شماره اش میاد خدا خیرش بده خواهر من که خیلی خوب ش ...

الان بدونه دارو همه چیز میخوره

از نوزادی نمیتونست بخوره؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
الان بدونه دارو همه چیز میخوره از نوزادی نمیتونست بخوره؟

آره گلم فک کنم داروهاش قطع کرده کلا 

چون دو دوره اس که دیگه مامانم نمیبرتش آبجیمو

آره از نوزادی نمیتونست بخوره

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
آره گلم فک کنم داروهاش قطع کرده کلا  چون دو دوره اس که دیگه مامانم نمیبرتش آبجیمو آره از نوزا ...

مرسی 

امیدوارم منم جواب بگیرم

الان بدونه دارو همه چیز میخوره از نوزادی نمیتونست بخوره؟

عزیزم دختر منم خیلی صورتشو میخارونه یعنی الرژی داره؟؟

ولی شیر خوب میخوره

نزدیک ۶ ماهشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم دختر منم خیلی صورتشو میخارونه یعنی الرژی داره؟؟ ولی شیر خوب میخوره نزدیک ۶ ماهشه

ن گلم