2737
2739
عنوان

شوهرم بچموکتک زد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 59 پست
آستانه ی صبر و تحمل آدم ها به خاطر مشکلات اقتصادی این چندساله خیلی پایین اومده واقعا همه چیز فرق کرد ...

مسائل اقتصادی توی تمام خونه ها هست این باعث نمیشه سر یه طفل معصوم خالی بشه

بهتره سر هم قد و قواره خودمون خالی کنیم که با سودش پس بگیریم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

رفتار شمام درست نبوده بعدا متوجه میشی چی میگم به هیچ‌ وجه جلوی بچه همسرتونو‌نکوبید ، شخصیت خود بچه رو خراب میکنه، حالا شوهرت یه کاری کرده پشیمونه بهتر بری باهاش صحبت کنی و بهش بگی کارت اشتیاه بوده ولی دیگه تکرار نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یکی از تاپیکای اینجوری دیدم خانومه میگفت اشکال نداره باباشه .بچه یادش میره .تو شوهرتو نگه دار که ...

خاک تو سرش 

احمق

به همچین کسی هم میگن مادر😑

خانما دقت کنیدددددد بهشت زیر پای همهء مادرا نیست

2731
خاک تو سرش  احمق به همچین کسی هم میگن مادر😑 خانما دقت کنیدددددد بهشت زیر پای همهء مادرا نیس ...

اینو که اره .بعضیا از مادربودن فقط یاد گرفتن زایمان کنن

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
من هروقت با شوهرم راجب بچمون حرف میزنیم همش میگم بچم😆  شوهرم میگه مث اینکه بچه منم هستاااا

نه خب واقعن این حرف درست نیس که به شوهربگیم اگه یباردیگه بچموزدی

اتفاقاجوری بایدحرف بزنه که عذاب وجدانو بندازه توجون طرف

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
کباب شدن جیگر شما هیچچچچچگونه ارزشی نداره😐 باید مثل یک مادر پشت بچه اتون در بیاید و نذارید کسی تحق ...

میدونم عزیزم منم هیچوقت وا نمیستمو نگاه کنم کسی به بچه هام حتی چپ نگاه کنه شوهرمم اگه چیزی میگه فقط درحد تذکره

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
مسائل اقتصادی توی تمام خونه ها هست این باعث نمیشه سر یه طفل معصوم خالی بشه بهتره سر هم قد و قواره خ ...

حرف شما کاملا درست و محترم ، اما گاهی بعضی آدم ها خشم خودشون رو در لحظه نمیتونن کنترل کنن به همین خاطر بعدا دچار عذاب وجدان میشن حالا ریشه ی این رفتارهای هیستریک می‌تونه خیلی چیزها باشه که این روزها دلیل اساسی شده پول و اقتصاد ولی کاملا درست میگید یه بچه ی معصوم نباید وسیله ی خالی کردن احساسات در لحظه ی ما باشه 

2740

شوهرتم گناه داشت ولی...

آدم گاهی اوقات از شدت درد واقعا کاری میکنه که نه به بعدش فکر میکنه و نه به کارش...

اونم چشم خیلی بده دردش احتمالا تا مغزش رفته...

نمیگم رفتارش درست بود ولی از قصد که نزده بنده خدا

من میتونم دوست خوب تو باشم:)
شمام تا یه سنی این کارو‌کن اجازه بده بچت خودش دفاع کنه

صد در صد تا سنی که نتونه از حقوق خودش حمایت کنه

حرف شما کاملا درست و محترم ، اما گاهی بعضی آدم ها خشم خودشون رو در لحظه نمیتونن کنترل کنن به همین خا ...

حق دارید واقعا گاهی کنترل خشم دشوار میشه 

ولی خب فکر نکنم خشم اونقدر به آدم غلبه کنه که کور و کر بشیم و نبینیم که یه موجود کوچیک و بی دفاع جلومون ایستاده😔

من و همسرم خط قرمزمون بچه ها هستند 

حتی اگر جایی ببینیم با یه بچه بد رفتاری میشه به شدت برخورد میکنیم 

همونقدراون ازدردضربه گریه میکردمنم هق هق میزدم😔

ای جانمم😔😔😔

یکمم با شوهرت سرسنگین باش تا بدونه چی به چیه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706