2737
2739
عنوان

شوهرم بچموکتک زد😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون باباشه باید بچه ۱۴ ماهه ک هنوز هیچییییییی نمیفهمه رو بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوخی کردم بابا، من خودم مادرم شوهرم سربچه هام داد میزنه جیگرم کباب میشه

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
نه میان میگن .بچه رو ول کن .شوهرتو نگه دار اون مهم تره .

بیشعوره اونی که این حرف رو بزنه

بچه امانت خداست دست پدر و مادرش

باعث خجالته اگر یکیشون وحشی گری کنه و کتکش بزنه و اون یکی سکوت کنه

بچه بی دفاعه بی پناهه گناه داره😔اگر بزنیدش نمیتونه از خودش دفاع کنه😔😔😔الهی بمیرم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740
بذار انقدر گریه کنه تا........ استغفراللللللللله😐 آخه کدوم انسان نرمالی بچه 1 ساله رو میزنه😑 اصل ...

آستانه ی صبر و تحمل آدم ها به خاطر مشکلات اقتصادی این چندساله خیلی پایین اومده واقعا همه چیز فرق کرده 

بیشعوره اونی که این حرف رو بزنه بچه امانت خداست دست پدر و مادرش باعث خجالته اگر یکیشون وحشی گری کن ...

تو یکی از تاپیکای اینجوری دیدم خانومه میگفت اشکال نداره باباشه .بچه یادش میره .تو شوهرتو نگه دار که مهم تره.شوهرت برات میمونه و این مزخرفات

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

خانوما ی سوال اگه همین تاپیکو ی مادر زده بود و شرایطشم دقیقا همینجوری بود تا الان هرچی بد و بیراه بلد بودید بهش میگفتید حالا ک ی پدر این کارو کرده در صورتیکه که پدرا اکثرا نیستنو اذیتای بچه رو خیلی کمتر میبینن و در نتیجه حوصله بچه رو باید بیشتر داشته بلشن چرا بصیاتون گفتید عیبی نداره و اینا واقعا جای سواله برام که حتی خودتونم ارزش مردو بیشتر از زن میدونید

محکم بشین دلم این دور اخره
شوخی کردم بابا، من خودم مادرم شوهرم سربچه هام داد میزنه جیگرم کباب میشه

کباب شدن جیگر شما هیچچچچچگونه ارزشی نداره😐

باید مثل یک مادر پشت بچه اتون در بیاید و نذارید کسی تحقیرش کنه

من اگر روزی هر کسی یعنی هررررر کسی با بچم بد حرف بزنه یا سرش داد بزنه دهنش رو از 3 جا پاره میکنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706