2737
2739
عنوان

پسرخالم بهم پیام داده!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 76 پست
من واقعا نمیدونم چی جوابتونو بدم زن شوهردار چی براش داره؟  اگر هدف عشق،  ازدواجه که دیگه ...

ازدواج کردی؟

حس میکنم یا عاشق نشدی یا اگه شدی بهش رسیدی. 

برا جور شدن عروسیم صلوات😍دلبره لاشیِ منی طُ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگی شوهرم نیاز به توجه نداره پس آهنگ نمیفرسته ، خودت خودت رو نقض کردی ، این جمله ات ینی اینکه در نا ...

یکم ب صحبتات فکر کنی بد نیس خودت متوجه میشی چی گفتی ....شب خوبی داشته باشی

2731
خوب صحبت کنه خود شما با پسرخالت داییتو عموت صحبت نمیکنی نمیدونم والا من ک اصن درک نمیکنم این حرفتونو

منظورم از همکلام شدن صحبت معمولی نبود. 

از پشت کوه که نیومدیم .

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
یکم ب صحبتات فکر کنی بد نیس خودت متوجه میشی چی گفتی ....شب خوبی داشته باشی

باشه 😊

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
خب اون آهنگ با تصاویر شهرزاد نمیتونه منظور خوبی پشتش باشه

درست میگی بلاکش کن اصلا جواب نده .پسر خاله باشه . من جای شما باشم به همسرم میگم  فلانی هم اینو فرستاده تا در جریان باشه. ی جوری که قلق همسرت دستت هس بگو 

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
2740
چون میدونی دقیقا باید چکار کنی. از کسایی که میدونن اما میان بقیه رو سرکار میزارن تا کش بدن بحثو خوشم ...

واقعا نمیدونم چیکار کنم،بلاک کردم اما میترسم وضعیت بدتر بشه،نمیدونم سکوت کنم یا گارد بگیرم چون هرکدوم ی نتیجه ی مثبت و منفی داره

واقعا نمیدونم چیکار کنم،بلاک کردم اما میترسم وضعیت بدتر بشه،نمیدونم سکوت کنم یا گارد بگیرم چون هرکدو ...

همون بلاک کافیه دیگه کشش نده چون هر جواب و عکس العملی یعنی سرصحبت باز کردن و شروع دردسر

واقعا نمیدونم چیکار کنم،بلاک کردم اما میترسم وضعیت بدتر بشه،نمیدونم سکوت کنم یا گارد بگیرم چون هرکدو ...

ببین هنوز هیچی نشده مقصر شدی. 

بهترین کار بریدن خطوط ارتباطی با کسایی هست که احساس میکنی با قصد و غرض بهت نزدیک میشن. همین.

ببین هنوز هیچی نشده مقصر شدی.  بهترین کار بریدن خطوط ارتباطی با کسایی هست که احساس میکنی با قص ...

آره ها،نمیدونم چرا مقصر میکنن،بابا اومدم راه حل بگیرم،این وسط یک هم تهمت زد که خوشت اومده  

چون میدونی دقیقا باید چکار کنی. از کسایی که میدونن اما میان بقیه رو سرکار میزارن تا کش بدن بحثو خوشم ...

درضمن از تاپیکایی که خوشت نمیاد نمون ،چرا موج منفی میدی ب کسی ک استرس داره؟بسلامت عزیزم

قبول ندارم اینو 

دقبقا

بهترین کار بلاکه

چون.ممکنه.دوباره جیزی واسش بفرسته شوهرش ببینه و شر بشه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

😐🤨 چقدرم که بقیه ی تاپیکها مفهومی و پرمحتواست و اونا نمیدونن چیکار کنن 

❤️❤️❤️
2706