2703
2553
عنوان

پسرخالم بهم پیام داده!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 76 پست
میشه بپرسم چند سالته؟  شوهرت برای دختر اقوام آهنگ عاشقانه بفرسته همینقدر ریلکس برخورد میکنی؟&n ...

شوهرمن همچین کاری نمیکنه چون نیازی ب توجه کسی نداره....درضمن پسر خاله ایشون فکر میکنم مجرد باشن وقتی زن داشته باش دیگ چت کردن با دختر خاله پسر خاله وقتی شوهرت یا زنت هست وقتی نمیذاره...زن بودن حساس بودن قبول دارم...ولی حساسیت بجاش درست نه سر هرچیزی فتوا درست کنی گندش کنی ک اره این ب من نظر داره پس صددرصد میخاد زندگیمو بهم بزنه مگ الکیه ک زندگی همیتجور بهم بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خب این نظر شما که میگی بی منطور فرستاده اشتباهه. هیچ کس بی منظور آهنگ عاشقانه برا کسی نمیفرسته . شای ...

خوب صحبت کنه خود شما با پسرخالت داییتو عموت صحبت نمیکنی نمیدونم والا من ک اصن درک نمیکنم این حرفتونو

جوابشو نده 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2714
یعنی یک درصد هم امکان نداره واقعا عاشق  باشه.  مثلا وقتی زنه شوهرنداشته عاشقش بوده. بعدم ...

من واقعا نمیدونم چی جوابتونو بدم

زن شوهردار چی براش داره؟  اگر هدف عشق،  ازدواجه که دیگه تموم شده رفته . اگر هدف با هم بودن و رابطه ست که توهین به نجابت و غرور اون خانمه 

به نظرتون جریان رمانتیکه؟ یا احمقی و خودخواهی و ببخشید لاشی بازی؟🙈 اخرش که چی؟

خیلی واضحه این روابط یکم فکر کنید نمیخواهیم که خودمونو گول بزنیم. این برداشت رمانتیک خانمهای ساده ازین حرکاته که باعث میشه خودشون رو مضحکه کنن . درس هم نمیگیرن

متأهله

خوب من اینو نمیدونستم ...بنظر من بلاگ نکن ی درصدم احتمال بده ی روز شوهرت ببینه نمیپرسه چی گفته ک بلاکش کردی مخصوصا ک میگی حساسه هزارتا فکرو خیال میکنه...کلا پی ویشو پاک کن دوبار ببینه جواب نمیدی خودش بیخیال میشه...ولی بلاک نکن

شوهرمن همچین کاری نمیکنه چون نیازی ب توجه کسی نداره....درضمن پسر خاله ایشون فکر میکنم مجرد باشن وقتی ...

میگی شوهرم نیاز به توجه نداره پس آهنگ نمیفرسته ، خودت خودت رو نقض کردی ، این جمله ات ینی اینکه در نا خود آگاهت ،نظرت اینکه پسرداییت برای جلب توجه ات برات آهنگ فرستاده .

بهرحال من دیگه صحبتی ندارم چون همونطور که گفتم نظرات متفاوته و نظر من روی زندگی شما و نظر شما روی زندگی من تاثیری نداره که بخوایم بحث کنیم و همدیگه رو متقاعد کنیم. 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2706