2737
2739
آدمی که یک سال و نیم خوب شده بود باز هم می تونه خوب بشه تو که خیلی صبور و با گذشت بودی چرا از خونه ا ...

ممنون عزیزم.ولی همه میگن حالا اگر واینسی دیگه باید تا اخر عمر این درد رو ب جون بخری راسیاتش میخوام محکم وایسم.اخه میدونم روش این دفعه کوتاه اومدن و گذشت جواب نمیده.هفته قبل اینکه بزنه .گفت میزنمت و تهدید کرد ولی خودم رفتم دنبالش مغازش و اوردمش خونه و باش اشتی کردم نتیجش َ شد اینکه عملیش کرد و زد .بدم زده .انگشت دستم شکسته .با ی مشت تو سرم بیهوش شدم.اصلا نمیبخشمش و ب هیچ عنوان زندگی نمیکنم باش تا واسم ی تضمین درست و حسابی نیاره

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
نمیتونی از پدرش یا برادرش بخای واسطه شه بینتون باهاش حر ف بزنه

عزیزمی بارها و بارها خانوادش و خانوادم و بزرگان باش صحبت کردن.مشکل اینجاست ک شخصیتش دیگه ۳۵ ساله ب این صورت شکل گرفته.برگرداندن شخصیتش کار خیلی مشکلیه.شایدم غیر ممکن.خودش سعی میکنه خوب باشه ولی سریع ب خودش غره میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونی از پدرش یا برادرش بخای واسطه شه بینتون باهاش حر ف بزنه

پدرش اختلال حواس داره.برادر بزرگتر هم یکی داره ک فقط ی سال از این بزرگتره و خودش اخلاقش هزارتا مشکل داره

پدرش اختلال حواس داره.برادر بزرگتر هم یکی داره ک فقط ی سال از این بزرگتره و خودش اخلاقش هزارتا مشکل ...

ای بابااااا،بهش پیام بده حرفاتو بزن و ازش بخواه حداقل بخاطر دختر تون منعطف رفتار کنه طلبکارانه حرف نزن دوستانه بگو

یه رنگ باشید......فرش از هزار رنگی زیر پاست..........
2731
ای بابااااا،بهش پیام بده حرفاتو بزن و ازش بخواه حداقل بخاطر دختر تون منعطف رفتار کنه طلبکارانه حرف ن ...

میدونی اینکارم دفعه های قبل کردم .یا جواب نمیده یا معمولا میگه حقته .میخواستی ادم باشی.بخدا فقط همین جوابا رو میده و اصلا گوشش بدهکار نیس.فقط زمانی ب حرفام گوش میده ک خودش بیاد بام صحبت و اشتی کنه و...خسته شده باشه از اوضاع.مجبورم صبر کنم تا ب اون حال برسه

میدونی اینکارم دفعه های قبل کردم .یا جواب نمیده یا معمولا میگه حقته .میخواستی ادم باشی.بخدا فقط همین ...

خدا به راه راست هدایتش کنه انشالله وهرچه زودتر ارامش به زندگیتون برگرده طفلی دخترت😔😔😔

یه رنگ باشید......فرش از هزار رنگی زیر پاست..........
خدا به راه راست هدایتش کنه انشالله وهرچه زودتر ارامش به زندگیتون برگرده طفلی دخترت😔😔😔

مرسی عزیزم.اینجا کیب کسیو نمیشناسه ولی ازتون میخوام‌واسش دعا کنید دل کوچیکش اروم بگیره و باباش هر چی زودتر واسه دیدنش بیاد

2738