2737
2734
عنوان

عکسمو میزارم بگید چطورم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 275 پست

شبیه کره ایی ها هستی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبی ، ولی موهات تیرس ابروهات خیلی روشن این دو باهم اصلا جالب نیست البته ببخشیدا ، یا موهاتو یکم روشن کن یا ابروتو یکی دو درجه تیره تر

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
عجب پوستی.اسم کرم

کلا من هیج کرمی نمیزنم ب پوستم قبل از حاملگیم خچن تا جوش داشتم ولی حامله شدم همونام رفتن خداروشکر  ارایشم فقط ی مداده و رژ

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2738
معمولی رو به بالا واسه پوستت چه کارا میکنی

هیچی فقط از حموم میام مرطوب کننده میزنم خشکه پوستم 

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
کلا من هیج کرمی نمیزنم ب پوستم قبل از حاملگیم خچن تا جوش داشتم ولی حامله شدم همونام رفتن خداروشکر&nb ...

حامله😨فکرکردم20سالته.اسفندلازم شدی

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
خوبی ابروهات زیادی روشنه

ابرو تیره ام دارم بزارم؟

2706