2733
2739
عنوان

اگرشمامهمون داشته باشید

507 بازدید | 48 پست

وسرزده اومده باشه شماهم درحال شام خوردن(البته ساعت۱۰ونیم شب باشه)معمولا اون موقع بعدشامه ب شام خوردنتون ادامه می‌دین؟؟؟بی احترامی ب مهمون نیست این؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره

بعدم ميگيم بفرمايين اينا نيومدم نيومد

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2728

ما اگه خودمونی باشن ادامه میدیم به اونام تعارف میکنیم و حتمااا بهشون یکم غذا میدیم.

ولی رودربایستی داشته باشیم جمع میکنیم سفره چیزارو

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2738

بازنمیکنیم🤔😑

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

الانکه دیگه کسی سر زده نمیاد خونمون

اما بچگیام یادش بخیر تا زنگ خونه رو میزدن هرکسی یه تیکه از تو سفره برمیداشت و فراررر

تند تند جمع میکردیم همه چیو

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...

مهمونی که ساعت ۱۰ شب بدون دعوت و سرزده بیاد قطعا غریبه نیست و خودمونیه.پس بشقاب اضافه میکنم و میگم حتی شده یه لقمه با ما بخورید اصلا طعمش رو باید بچشید.این میشه که اون غذا هرچند کم و هرچند ساده رو دور هم خوردیم و خوش گذروندیم.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
نه عزیزم چ اشکالی داره تعارف میکنی ک اونام بیان سر میز

رفتیم خونه نامزد برادرم فکر کردیم برادرمون بهشون گفته که ما داریم میایم البته اونا تعارف کردن ما چیزی نخوردیم ولی اونا خیلی ریلکس حدود نیم ساعت نشستن ب شام خوردن ما هم درودیوارونگاه میکردیم ولی من خیلی ناراحت شدم خوبه شوهرم نبوددوگرنه مطمئنیم بهش برمیخورد ،یعنی شما میگی زشت نیست!؟؟؟

2706