2733
2739
عنوان

جاری یا خواهر شوهر

598 بازدید | 30 پست

بچه ها من جاری و خواهرشوهرامو دوست دارم خوبن ولی با اینکه حس میکنم خواهرشوهرام منو بیشتر دوست دارن نسبت به جاریم(منظورم اینه که اونقدی که اونا منو دوست دارن جاریم نداره)ولی من بیشتر دوست دارم یه کاری کنم که جاریمو خوشحال کنم جلب توجه کنم براش در اصل😂یا مثلا دوست دارم شوهرم بیشتر به بچه اون توجه کنه تا بچه خواهرشوهرم نمیدونم چراا شما اینجوری نیستین؟

دنبال شری/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم تا یه بار جاریم مثلا کمک مادر شوهرم کاری میکنه 

شوهرم میگه افرین فلانی امروز کمک کرد به مامانم 

من تعریف یه جاری دیگه رو میدم 

اگر اون یکی جاری یه کار خوب کرد و شوهرم گفت افرین 

تعریف این یکی جاری رو میدم 

بیماری مزمنه چیزی جز این نیست😂😂😂

تمام هستی ام شده سه واژه‌ی جدا جدا... من و ... شب و ... خیال او💙😘

من خودم بعنوان جاری اصلااااااا دلم برا زندگی جاریم نمیسوزه و اگه جاریم ایرادی داشته باشه اون ایرادو میگم.ولی بعنوان خواهرشوهر دوسنزارم کسی ایراد زنداداشمو بگه اگرم بگه باهاش برخوردمیکنم.و خیییییییلی دلسوز و نگران زندگیشم و برام مهمه زندگی خوبی داشته باشه

2706