2737
2734
عنوان

منو دعوا نکنید یه چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کردی نخوردی من باشم دیگع نمیرم

بار اول بود من میرفم خونشون

یه جوری شدم

با اینکه اونا خونه ما شامم اومدنا

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728

من بودم میزدم زیر بشقاب 

خودشو هم مینشوندم

رو کلش آب پرتقال میگرفتم

"مثل آب مرکبات گیر دستی"

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2740
یعنی چجوری مث سالاد میوه؟

نهههه پرتقال و ۴قاچ کنن به هرکی یه تیکه بدن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
يعني چه جوري؟ نذاشتن خودتون بردارين

نه تو یه سینی یه میوه ارو ها نه چند تا یه دونه ارو قاچ کردن به هرکی یه تیکه دادن

اگه میوه داری خوب بیار اگه نداری نیار بابا اینکارا چیه 

من بوده مهمون یهو اومده چهارتا سیب داشتم دوتا موز 

اصلا نیوردم جلو چرا مامانم باشه داداشم باشه همونو میکنم تو یه بشقاب میارم یا سالاد میوه میکنم 

ولی مهمونی ناخونده که از قبل ندونم نمیارم سنگین تره 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706