2737
2739
عنوان

منو دعوا نکنید یه چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 113 پست
اومده کلاس بزاره نو برونه آورده فقط یدونه تا آب چشتونو بگیره    

احتمالا🤔🤨

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
من یادمه بچه که بودم ٩٩درصد مهمونا سرزده میومدن . تو ٥٠ درصد مواقع هم شیرینی و میوه نداشتیم و پذیرای ...

نمیشه چیزی گفت اینجا اما داستان اون موج بده هستش  ک راه افتاده سالهاس...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه میخوای ارامش داشته باشی مهربونترباشی لذت این حالتو ببری ب چیزای این مدلی توجه نکن.  

حقیقتش انتطاریم نداشتم ازشون فقط برام عجیب بود

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
[QUOTE=108250415]زیادم خوب نیست. راضی نیستم. تجربه بهم ثابت کرده ادمای ایرادگیر احترام بیشتری دارن ...

نمیدونم والا....

ان شاءالله اینجوری باشه

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2738