2737
2739

سلام دوستای عزیزم شبتون بخیر  من سی سالمه یه محصول خوب برای مراقب از پوست میخوام البته با قیمت مناسب که هم لکها را محو کنه هم پوست رو شاداب نگه داره. پوستم مختلطه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست داشتي به كانالم سر بزن مرتبط با خواستته😊👇🏻https://t.me/joinchat/AAAAAFV_18obnvVGOW2g1A

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2740

اول لکهات واسه چیه؟؟هورمون..افتاب ...حاملگی..ارثی

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
جدی؟من میگیرم 2تومن     مگه فرقش چیه؟

ژل دو تومن🙄۲۸ بود تا دو سه ماه پیش الان ۳۸

خوده برگ الوئه ورا دو تومنه ک

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    
ژل دو تومن🙄۲۸ بود تا دو سه ماه پیش الان ۳۸ خوده برگ الوئه ورا دو تومنه ک

ای وای ببخشید اشتباهی متوجه شدم.فک کردم خود آلوورا گفتین  

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم  
ای وای ببخشید اشتباهی متوجه شدم.فک کردم خود آلوورا گفتین    

اها تعجب کردم

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    
2706