2733
2734
عنوان

بیقراری نوزاد کمممممک

187 بازدید | 26 پست

بچم خیلی آب دهنش میاد، خابش میاد ولی درد داره بخاطر دندون نمیزاره بخابه کمرم شکست بسکه گردوندیمش، شوهرمم خسته شد 

چکار کنم

داره میره توی پنج ماه

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یکم شربت دیفن بزن به انگشتت و بکش یه لثه هاش جایی که میخواد دندون بزنه

شربت دیفن هیدرامین مخصوص نوزاد؟؟؟؟ درذشو ساکت میکنه؟؟؟ اقا پدر مارو درآورد چن شبه . با استامینوفن هم نمیخابه. چکار کنم.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
بچه منم دو هفته کوچیکتره از بچه شماست  اب دهنش فراوون میره ولی دندون خبری نیست ، شما ژل دندون ب ...

ژل دندون چیه. بیشتر توضیح میدید. بچم شیش ماهشه پدر مارو دراورد.

2738

ی کاری بهت میگم مراقب باش و خیل خیلی خیلی آروم و بدون فشار انجام بده

گوش هاشو براش ماساژ بده بمال براش گوشش رو آروم میشه طفل معصوم ولی آروم ها ی موقع فشار ندی گوش بچه رو دست تو مثل عقربه ساعت بچرخون روی گوشش در حدی ک فقط بمالی و ماساژ بدی منم پسرم چهارماهه اس و همینکارو میکنم آروم میشه

شربت دیفن هیدرامین مخصوص نوزاد؟؟؟؟ درذشو ساکت میکنه؟؟؟ اقا پدر مارو درآورد چن شبه . با استامینوفن هم ...

شریت دیفن‌ندی بخوره ا.

فقط بزن به انگشت خودت و بمال جای دندوناش همین

شربت دیفن‌هیدرامین 

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
غذا بهش ندادید ؟ دل درد نداره ؟ احتمال زیاد دندونه .ارامش خودتونو حفظ کنید به زودی مشکل رفع میگردد.

ب زودی ینی چن روز؟؟؟؟؟ سه شبه خاب نداره ب شدددت بیقرارع. حالمبدع

میگن آبلیمو هم خوبه ولی نی نی شماکوجولوه نزنی بهتره

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2706