2733
2739
عنوان

خیلی زشت شدم

1240 بازدید | 39 پست

صورتم شده پرجوش هر کی می بینه یه چیزی میگه دکتر رفتم هز چی دارو داد به طرز عجیبی بدتر شدم امشب خودم ژل شستشو صورت کامان خریدم گل ختمی کردم دم کردشو بزنم به صورتم، عرق کاسنی هم خریدم ک بخورم، نابودم بخدا صورتم ملتهب و دردناکن جوشام، عصبی شدم کاش خوب شم زود 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من جوش زدم یکم سیر رنده کردم زدم در حد دو سه دقیقه سریع شستم هر روز گلاب با روغن بادام شیرین میزنم بهتر شده خیار هم میزنم 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

وای میفهممت😑😑😑😑منم به این حالت دچار بودم شوهرمم همش بهم میگفت چرا جوش داری و فلان.

دکتر رفتی گفت واسه چیه؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

منم جدیدا اینطوری شدم ولی زدم به بیخیالی 

تازه بدون ارایشم میرم بیرون  

بیخیال بابا 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2738

ماسک کیوی مارکBMSهم عالی بود واسه من.چربی پوستمو کنترل کرده.ژل شستشوی صورت هم اوریاژ میزنم خیلی راضیم ماسکو ۴۵ گرفتم ژل رو ۷۹

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
زیاد انگولکشون نکن خاب 🤨 اب و سبزیحات بخور زیااااااد . یه ضد افتاب خوب هم استفاده کن تامام 

روز تولد من عضو شدی  

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2706