2733
2739
عنوان

کسی میدونه چرا و به چه دلیل ؟

250 بازدید | 9 پست

حمله ترکیه به سوریه علتش چیه 😓 روشنم کنید ممنون 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول شما دلیل کمک های ایران به سوریه و لبنان و غزه و فلسطینو عراقو توضیح بده.بعد من شمارو روشن میکنم😩😩

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

💡💡💡💡💡💡💡💡💡💡 روشن شدی یانه

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹لطفا براسلامتی خونوادم بخونید

خوب چه علتی میتونه داشته باشن اسما مسلمون ولی تو واقعیت از یزید و حرمله بدتر 😭😭😭

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

[QUOTE=108224173]اول شما دلیل کمک های ایران به سوریه و لبنان و غزه و فلسطینو عراقو توضیح بده.بعد من شمارو روشن میکن...[/QUOT]

عزیزم منشوری سیاسی نکن بحثو فقط خواستم بدونم چرا 

2738
[QUOTE=108224173]اول شما دلیل کمک های ایران به سوریه و لبنان و غزه و فلسطینو عراقو توضیح بده.بعد من ...

😀😀😀چشم

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

.

هنوز از کُشتگانِ صبح، بوی ناله می‌خیزد

شمارِ کُشتگانِ عصر در دفتر نمی‌آید!

جهان را شُسته‌اند از خونِ بی‌رختان و بدبختان،

صدایی جُز فغان از پارسایان در‌نمی‌آید!

الا ای اشک‌ریزان! گریه‌بازان! ناله‌پردازان!

مگر کاری به غیر از روضه از من‌بر نمی‌آید؟!

#حسین_جنتی

#ظلم_ظلم_است

#خدایا

@h_jannati

.

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!