2737
2739
عنوان

پدرشوهر مضخرف من

517 بازدید | 46 پست

مردم‌همه از دست مادرشوهر مینالن ما پدرشوهرمون خونمون و کرده تو شیشه . دوستان پدر شوهر من در حال ساختن یه ساختمان هست که یک طبقه اش مربوط به همسر منه .منم شاغلم و درآمد خوبی دارم .چند بار به بهانه های مختلف منو کشونده داخل ساختمان و گفته بیا یه مقدار کمک کن زود تموم شه .و طبق گفته خودش ما و شما نداریم اینجا مال همسرت هست ! یعنی دونگ و اینا خبری نیست . بیا کمک کن ملک ما که به نام ما هست تموم شه . الان چیزی فروختم و دستم پول اومده دیروز همسرم گفت شام بریم خونه ما گفتم نه من کار دارم ( چون‌میدونستم نقششون چیه ) الان خودش زنگ‌زد و علنی دعوتم کرد برای پنج شنبه. من میدونم داستان چیه و برم چی قراره بشنوم. نمیخوام فرار کنم .میخوام جواب محکمی بدم .تورو خدا بگید چی بگم .که خیلی بی تربیتی نباشه ولی طرف دیگه رو من حساب نکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو برنامه ريزى ديگه اى دارم برا اون پول،زندگى كه همش خونه نيس☺️،كاش پس اندازم بيشتر بود ميتونستم به پيشنهادتون فك كنم

تامام

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2706