2733
2739

بچه ها من این وسط گیر افتادم از یه طرف خواهرم راحت پیش من  پشت سر همسرم حرف میزنه و وقتی عصبانی میشه حسابی پرخاش میکنه و هر چی دلش میخواد میگه(همه تلاش من تو دعوا این بود که به خواهرم بفهمونم وقتی با بزرگترت صحبت میکنی حرمت نگه دار که نمیفهمه متاسفانه)...

از طرفی هم با مامانم قهر کرده حسابی که چرا تو این اختلاف طرف خواهرمو نگرفته!

من میخوام مامانمو از این فشار عصبی راحت کنم و بین خواهرم و مادرم آشتی بیفته ...از طرفی یاد حرفای خواهرم میفتم آتیش میگیرم...شما جای من بودین چه میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

حالا واقعا کی مقصره؟؟خواهرت یا شوهرت.خب اونی که مقصره رو ولش اونیکی و بچسب

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
من شبیه این مشکل واسم پیش اومده  اصلا محال نزار بی توجه باش. اگه حق باهمسرته یه مدت با خانوادت ...

دقیقا همینه

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
حالا واقعا کی مقصره؟؟خواهرت یا شوهرت.خب اونی که مقصره رو ولش اونیکی و بچسب

دعوا از یه سو تفاهم پیش اومد...خواهرم دااد زد سر شوهرم و شوهرم ازش دلخور شد و این شد شروع دعواااا

خیلی شرایط سختیه منم دقیقا همین روزارو گذروندم من طرف هیچکدومو نگرفتم خداروشکر به مرور زمان مشکلشون حل شد الان رابطه ها مثل قبل شده ولی چندماه خیلی عذاب کشیدم مدام تو خونمون بحث و جدل بود 

2706